Adrian Hallmark: Nový generálny riaditeľ Bentley hovorí budúce výrobky, elektrické vozidlá a zárobky

Adrian Hallmark’s Twitter Biog jednoducho vyhlasuje „opäť Bentley Kid“. Po stinte ako šéf predaja a marketingu v Bentley od roku 2003 odišiel do Volkswagenu v USA a potom na Ďalekom východe. Po krátkom kúzle v Saab sa pripojil k Jaguar Land Rover a potom sa vo februári vrátil do Crewe ako predseda a generálny riaditeľ.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

“Som ako prasa v príslove,” hovorí nám. „Táto úloha však nie je bez jej výziev.
• Najlepšie luxusné vozidlá na nákup
Prvýkrát sa vracia do spoločnosti Bentley so spoločnosťou v Červenej farbe vzhľadom na to, že rok 2009, ale je jasný z dôvodov, prečo a čo je potrebné urobiť, aby sa vrátil k ziskovosti.
„Dva problémy nás priviedli do červenej,“ vysvetľuje. „Kupé bolo oneskorené deväť mesiacov, jednoducho nebolo pripravené na spustenie. Ale za to sme zaplatili – zaplatili sme všetky peniaze, ale nedostali sme žiadne peniaze späť.
“Druhým aspektom bolo, práve keď sme si mysleli, že máme ideál a výrobu GT, prichádza WLTP, takže sme mali navyše oneskorenia.”
S úprimnosťou, ktorá ho vyťažila do pracovnej sily, pripúšťa, že Bentley nebol pripravený na WLTP. Ale je tiež úprimný o tom, čo má budúcnosť.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post