Inteligentný koncept Fourjoy predstavený pred Frankfurt Motor Show

Smart odhalil úplne nový automobil Fourjoy Concept Automobile pred premiérom Frankfurt Motor Show. All-Electric Four Sedáčik je ukážkou toho, čo môžeme očakávať od Forfour novej generácie, bude vyzerať, keď príde koncom roka 2014.
Poskytuje nám tiež dobrú predstavu o tom, aký veľký je automobil ďalšej generácie, a to bude dlhý 3494 mm a 1978 mm, je to zlomkovo kratší ako VW! Ale asi 60 mm širšie. Štyrijoy nám dáva náš najaktuálnejší pohľad na novú tvár inteligentnej, zobrazenej konceptmi ako Forstars a For-US, s 3D perforovanou mriežkou a nadmernými svetlometmi.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Inteligentné správy a recenzie
Existuje niekoľko dotykov z pôvodného Forfoura, ako sú malé previsy a bezpečnostná bunka Tridion. Interiér má priestor pre štyroch ľudí a má dotykovú obrazovku na prevádzku infotainmentu. Tento odnímateľný tablet dotykovej obrazovky bude funkciou budúceho výrobného automobilu, rovnako ako sférický prístrojový klaster – funkcia inteligentného dizajnu ochrannej známky.
A zatiaľ čo veľa funkcií je určených na to, aby zostali ako čistý koncept, Dr. Annette Winkler, vedúci inteligentnej, tvrdí, že položky, ako je napríklad bezpečnostná bunka Tridion a prepracovaný predný koniec, sa prevedú do modelu plnej výroby. Fourjoy tiež zobrazuje nový dizajn s dvoma boxami, ktorý bude podporovať dvoj- a štvormiestne modely.
Štyrijoy robí bez dverí – trochu ako šialený Crossblade Fortwo – a zatiaľ čo výrobný automobil nebude taký extrémny, keď sa týka redukcie hmotnosti, Smart sa snaží udržať čo najnižšiu hmotnosť s tenkými sedadlami a kompozitnými plastmi Bodyshell. Forfour ďalšej generácie sa vyvíja spolu s Twingom od novej generácie spoločnosti Renau.
Renault, ale potvrdil, že bude elektrický twingo a hnacia jednotka Forjoyovej nulovej emisie slúži iba na upevnenie tejto skutočnosti. Používa elektrický motor s rozmermi 55 kW/73 koní, ktorý sa nachádza vzadu a poháňa zadné kolesá. Bude trvať sedem hodín, kým sa účtuje z konvenčnej zásuvky domu, ale z rýchlej nabíjačky sa dá účtovať za menej ako jednu hodinu.
Keď výrobný automobil zasiahne cestu koncom budúceho roka, bude pravdepodobne k dispozícii aj s motorom s preplňovaným 900 ccm od Renault-Nissan Alliance. Bude súčasťou rozšírenej inteligentnej rodiny, ktorá bude zahŕňať Fortwo, Fortwo Cabrio a inteligentný kompaktný crossover.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post