Sexy New Peugeot 408 GT, aby získal gól v spoločnosti VW CC

Peugeot, neurobil žiadne kosti o svojom pokuse o krok navyše v oblasti zvýšenia a prémiových prémiových hlavných značiek, ako je VW, zatiaľ čo v rovnakom čase sa vzdialil od súrodeneckých značiek Citroens Citroens Citroens Citroens Citroens ako aj DS.
• Najlepšie výkonné autá
V kroku, ktorý uvidí obidva tieto ciele, ktoré priniesli lepšie do reality, má francúzsky výrobca oči zamerané na riešenie trhu so štvordielom Swish Four-Dver Coupé so 408 GT, videným tu v našich špeciálnych obrázkoch.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Peugeot videl rastúce kúzlo vzorov, ako sú Mercedes CLA, Volkswagen CC, ako aj Audi A5 Sportback, ako aj 408 GT je pokus o kúsok rastúceho trhu.
7

V takomto štýle vedenom sektore bude mať 408 GT bojovať na rukách, ktoré súťažia s takými ako CLA, ako aj CC v štýle. Motivácia štýlu z myšlienky EXALT, ktorá bola predstavená na Pekingovej motorovej show minulý rok, však musí poskytnúť bojovú šancu.
LED svetlomety v tvare pazúry sa prehadzujú späť cez rozšírené oblúky, zatiaľ čo krátke previsy, robustný C-stĺpik, ako aj kaskádová strešná línia zobrazená v našich špeciálnych obrázkoch, ktoré ju obdarujú kompaktným a účelným postojom.
A možnosti, keď 408 GT získava ekologické svetlo, sú silnejšie, ako si myslíte, s generálnym riaditeľom Peugeot, Maxime Picat, ktorý minulý rok oznámil pri výstave myšlienky spoločnosti Exalt, že „tento typ salónickej sekcie je kľúčový“.
7

Názov 408 nebude pre Peugeot úplne nový, pretože odznak sa v súčasnosti využíva v Číne na salónej verzii 308 Hatch, ktorá má tiež dlhší rázvor kolies.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post