New Ford Fiesta St a Puma St Mountune sa môžu pochváliť 256 k

Mountune spustili novú ladiacu súpravu pre nový Ford Puma St a Fiesta St, ktorá zvyšuje výkon a krútiaci moment na 256 koní a 365 Nm.
S nainštalovaným novým balíčkom M260, front-pohonných hrán pohon kolies.

Nová recenzia Ford Puma St 2020

Táto súprava obsahuje indukčnú súpravu, súpravu na poplatok a medzichladič a stojí 675 GBP, zatiaľ čo predchádzajúci majitelia, ktorí už vylepšili svoj Fiesta St s M230 alebo predchádzajúcou súpravou M225, bude účtovaná 99 GBP za opätovné zmapovanie motora.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Okrem väčšieho výkonu sa uvádza, že obe súpravy tiež zvyšujú hluk výfukových plynov, zavádzajú agresívnejšie riadenie spustenia a nový režim proti krádeži. Filter častíc v továrni a katalyzátor zostávajú na mieste a nerušene.
„Fiesta St je platforma, ktorú už dobre poznáme z našich vylepšení energie M225 a M235, ale M260 skutočne zlepšuje toto už pôsobivé vozidlo ešte ďalej,“ povedal zakladateľ Mountune David Mountain a dodal: „Majitelia Fiesta St sú špecializovaní, ktorí sú vyhradený Rád získal toľko výkonu, koľko dokážu zo svojich automobilov, a nemôžeme sa dočkať, až im začneme dodávať náš najnovší upgrade energie. “
Rovnako ako predtým, majitelia, ktorí upgradujú s Mountune, môžu zmeniť svoju kalibráciu motora pomocou vlastného smartflash smartflash alebo tabletovej aplikácie.
Upgrade M235, ktorá sa už ponúka na Fiesta St, je teraz ponúkaná na Puma St SUV, pričom si napájá 232 koní a krútiaci moment 350 nm. Cena tohto balíka je od 575 GBP.
Kliknite sem pre náš zoznam najlepších rýchlych rodinných automobilov v predaji …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post