JLR nebude ponúkaný žiadnemu typu výrobcu, generálny riaditeľ štátov

Jaguar Land Rover poskytol svoj najsilnejší indikátor, že podnikanie nebude ponúknuté Peugeot-Citroen, Fiat-Chrysler, Hyundai-Kia alebo akémukoľvek typu akéh Ostatné skupiny na výrobu motorov v nádeji, že si kúpi ich metódu do prémiového vozidla, ako aj špičkových trhov SUV.
Ralph Speth, generálny riaditeľ JLR, pripúšťa, že jeho britské podnikanie v súčasnosti prebieha s ekonomicky ťažkým obdobím. Existuje však veľa veľkých dôvodov – vrátane politicky založeného kolapsu predaja naftových vozidiel, na ktorý sa v minulosti tak veľmi spoliehal; Náklady na čistejšie výrobky viacerých miliárd libier; Plus obrovské stavebné práce, ako aj ďalšie investície v jeho Spojenom kráľovstve, ako aj v zámorských závodoch.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Pracovníci JLR sa môžu presunúť na štvordňový týždeň
Speth tiež vysvetlil, že podobné spoločnosti Peugeot-Citroen, ako aj Fiat-Chrysler zažili v nedávnej minulosti extrémne strapné menové problémy v nedávnej minulosti, keď je iróniou, že uvádza, že JLR môže zaplatiť, aby ich kúpil, ak to bude potrebné.
„Dnes je to veľmi jednoduché. Jaguar Land Rover nie je na predaj, “ubezpečil ma Speth pri obede ocenenia World Vozidlá v Ashorne Hill, vidieckom dome JLR a výcvikovom stredisku.
„Mali nás India Tata. Toto je metóda, že veci zostanú. Tata – s Jaguarom, ako aj Land Rover – je lídrom a vytvára vedúce produkty, ktoré za posledné tri roky získali celkovo šesť svetových ocenení vozidiel. “
Dr. Speth sa teší, že tento rok v lete privíta Tataov krstný otec, Ratan Tata plus ďalších vyšších členov klanu do britských Midlands. Očakáva sa, že títo mimoriadne výkonní priemyselníci sa budú pozerať a poskytnúť výrobu pre množstvo produktov Jaguar a Land Rover (vrátane mini pôdy) určené pre showroomy Británie, ako aj pre zvyšok sveta stredná až dlhotrvajúca budúcnosť.
Medzitým režisér Jaguar v štýle Ian Callum Cbe, ktorý je kvôli odchodu do dôchodku z JLR 28. júna, trvá na tom, že v 64 rokoch má stále veľa konceptov automobilového a neautomotívneho štýlu, ako aj ambície. Je dôležité, že od môjho odporúčania nebol plachý, aby mohol ísť tak ďaleko, že rozvíja svoje extrémne vlastné podnikanie v oblasti Callum, ktorý by mohol vyvinúť vôbec prvé vozidlo s kalumom v prísne obmedzených objemoch.
Súvisiace videá z Autovia

Nový Fiat 500, ako aj vozidlo roka – Auto odhaľte novinky v 90 sekundách

prehrávanie videa

Nový Fiat 500, ako aj vozidlo roka – Auto odhaľte novinky v 90 sekundách

04/07/15

Porsche 718 Cayman GT4 RS: „Najlepšie vozidlo, ktoré som …

21/03/22

Lotus Elise S1 Recenzia: Toto môže byť najlepšie …

28/01/22

Recenzia novej BMW I4 M50: Presne, koľko zábavy je …

13/10/21

Nový 2021 Vauxhall Astra Walkaround: Vozidlo k …

01/09/21

2021 Recenzia obtiažnosti obrancu Bowler Defender: Plat …

06/08/21

Veríte tomu, že JLR by bolo oveľa lepšie zostať nezávislý? Pochopme v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post