Všetko, čo požadujete porozumieť pri stiahnutí vozidla

Toyota si pripomína, pripomína Nissan, Honda si spomína – zdá sa, že spomínanie sú súčasťou motorizačného života v dnešnej dobe. Tu je náš sprievodca všetkým, čo si o nich vyžaduje, aby ste im porozumeli.
V posledných niekoľkých mesiacoch boli odvolané tisíce nových vozidiel, pričom všetci od Porsche po Peugeot sa zapojili. Keď však oznámenie o stiahnutí na odvolanie pristane na vašom rohoži, čo musíte urobiť, ako sa musíte obávať? Prečo sú vozidlá stiahnuté? Ak má konkrétny dizajn výrobnú chybu, ktorá môže spôsobiť problém s bezpečnosťou, bude odvolaný.
Mám sa obávať?
Nie. V obrovskej väčšine prípadov stiahnutia z stiahnutia sú „len pre prípad“. Možnosť, že vaše vozidlo trpí katastrofickým zlyhaním, je zvyčajne veľmi, veľmi štíhla. To však nenaznačuje, že by ste si však nemali brať vážne, musíte si urobiť nápravné práce na vašom aute. Okrem bezpečnostného problému môžete zistiť, že je ťažké ponúknuť svoje vozidlo, ak na ňom vyvolalo prácu.
Ako sa odvolávajú vozidlá?
Odvolanie sa riadi automobilovými a operátormi servisnej spoločnosti (VOSA), ako aj vydávajú sa iba vtedy, keď dôjde k autentickým obavám o bezpečnosť. Keď si výrobca chce pripomenúť auto, kontaktuje sa Vosa, čo je problémom s stiahnutím. Potom pristupuje k údajom o vlastníctve od motoristického a automobilového licenčného spoločnosti, aby sa zabezpečilo, že je možné kontaktovať súčasných vlastníkov automobilov zahrnutých v stiahnutí.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post