Najlepšie reklamy na autá a reklamy na nákladné autá

Aké sú najväčšie televízne autá a reklamy na nákladné autá všetkých čias? To bola obava, ktorú sme vám predstavovali už v novembri, ako aj teraz máme odpoveď.
Vypracovali sme užší zoznam 20 tradičných reklám pomocou Richarda Megsona, oceneného inovatívneho riaditeľa najlepšej reklamnej spoločnosti The Red Brick Road. Rovnako ako nespočetne ste hlasovali za svoje obľúbené na adrese autoexpress.co.uk.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Teraz môžete vidieť celkový zoznam uchádzačov, pričom Megsonova odborná analýza každého z nich. Neexistujú žiadni porazení – to je niekoľko z najlepších reklám, aké boli kedy urobené – je však víťaz.
Takže čo je to? Škoda Fabia vybudovaná z koláča? Citroen’s Dancing C4 Transformer? Alebo legendárny Renault Clio Papa, ako aj séria Nicole? Práve tu sú výsledky … rovnako ako aj to, či súhlasíte s výsledkom alebo nie, stále si ich môžete užiť kliknutím na odkazy vľavo.
Výsledky
1. Honda Accord: COG2. Ford Puma: Steve McQueen3. Peugeot 206: Sochár4. Citroen C4: Transformers5. Volkswagen Golf GTI: Zmeny6. Volkswagen Passat: The Force7. Škoda Fabia: Kus koláča8. Renault Clio: Nicole, ako aj Papa9. Fiat Strada: Ručne vyvinuté spoločnosťou Robots10. Volkswagen Golf GTi: Singing in the Rain11. Toyota GT 86: Skutočný obchod12. Peugeot 405: Zostavte si dych13. Vauxhall Meriva, ako aj Zafira: Bit Dads14. Land Rover: Discovery 415. Audi A4: Nie môj štýl16. Volkswagen Golf: Najlepší ponechaný sám17. Vauxhall Astra: Babies18. Skoda Fabia: Factory Tour19. Nissan Almera: Sweeney20. Toyota Corolla: Autá a nákladné auto, na ktoré by ste boli hrdí

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post