Nový koncept Electric Smart Forease Concept Plne predstavený v Paríži

na oslavu 20. výročia inteligentného programu Mercedes odhalil koncepčné auto, ktoré bude vystavené počas celej motorovej show v Paríži v roku 2018.
Smart Forease je plne funkčný prototyp, ktorý úplne odvádza strešný systém-na svojom mieste sedí pár obruče Roll, doplnený integrovaným spojlerom Ducktail, za sedadlami. Stále je tu čelné sklo, ale dostane kotlety v štýle horúcich prútov, aby poskytla oveľa dramatickejší profil.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie mestské autá v predaji
14
O našej reklame na túto reklamu

Predchodca je dokončený v zmesi kovovej bielej a striebornej farby, zatiaľ čo svetelné „parné zelené“ zvýraznenia nájdete na predných a zadných nárazníkoch a na kolesách, ktorých dizajn má o nich šľahačku hráča na revice-to-reel. .
Ďalšie podrobnosti o dizajne sú vopred tresk: LED svetlomety sú spojené pármi štvorcových bežiacich svetiel v mriežke, zatiaľ čo v zadnej časti zadné zadné žiarovky poskytujú trojrozmerný efekt. Krme do dverí sú úhľadne vyporeté do karosérie, tesne pod miestom, kde by zvyčajne bol billár B.
Vo vnútri je oveľa viac žiarivého lemovania: nájde cestu na podiely sedadla, šitie, voštinové prvky vo vzduchových prieduchoch a obklopenie obrazovky infotainmentu. Je to tiež na nasekanom volante, ktorý stráca hornú časť okraja.
Spoločnosť Smart už predtým oznámila, že chce v Európe úplne vykopať spaľovací motor v prospech elektrickej energie – a urobil to už v USA, Kanade a Nórsku – takže predvídateľne je predvídačka EV.
14

Požičiava si svoju hnaciu súpravu ako Cabriolet EQ Fortwo, čo naznačuje, že spáruje elektrický motor s rozlíšením 80 koní s lítium -iónovou batériou 17,6 kWh. Obrázky výkonu a rozsahu neboli citované, ale mali by byť zhruba podobné ako v čase 0-62 km / h v priebehu výrobného vozidla a rozsahu približne 100 míľ.
Toto nie je prvýkrát, čo Smart vyvinul koncept odizolovaného zadného roadster-Crossblade bol z roku 2001 koncepcia bez strechy (a bez dverí), zatiaľ čo ForSpeed ​​v roku 2011 bol elektrický koncept s otvoreným vrcholom založený na inteligentnom inteligentnosti druhej generácie .
Kliknite sem pre všetky posledné správy o motorových výstavách v roku 2018 …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post