Mohli by ste žiť s Jeep Wrangler?

Na konci minulého roka som mal to šťastie, že som si pár dní vzal Jeep Wrangler okolo islandskej vysočiny. Počas tejto doby som prešiel takmer každý druh terénu, ktorý si možno predstaviť, prešiel som lávovými poliami, navigáciou horských vrcholov posial Blizzard, fascinovaním riek tak hlbokou vodou lapal čelné sklo vozidla a dokonca jazdil na vrchol sopky.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Počas tejto doby Wrangler nezmeškal rytmus. Zvládal to so všetkým, čo som na to hodil, jedinou škytavkou je defekt – a hej, Jeep koniec koncov nerobí pneumatiky.

Globálne: po celom svete v Jeep Wrangler

Rovnako vynikajúce, ako boli tieto výkony, ale vo svojom živle to bol Wrangler. Koniec koncov, sú tak len málo automobilov tak schopných, keď sa bude ťažké. Máme však trochu sopky a lávové polia vo Veľkej Británii, zatiaľ čo málo, ktorí si vyberú SUV pred hatchback, sa budú často púšťať do terénu; Ako sme sa teda čudovali, stohuje sa Wrangler ako rodinné auto? Prichádza jeho schopnosť krížiť mrazené rieky na úkor, že je ľahkým automobilom navigáciu po južnom obežníku?
Aby som odpovedal na túto otázku, rozhodol som sa, že Wranglera absolvuje test s mojou rodinou, plnenie úloh pri výletoch supermarketov, dni von v parku a čokoľvek, čo sme sa starali, aby sme sa na to hodili. Náš Wrangler by nebol super tlmenou verziou Rubicon, v ktorej som cestoval Island; Namiesto toho by to bolo omnoho viac civilizovanejšie po zemi – aj keď by sme počuli výzvu voľnej prírody, stále by dosiahli časti krajiny, ktorú by iné automobily nemohli.
9

Nie že by sa vo vnútri Wranglera cíti divoko. Môj Island Jeep bol verziou JK predchádzajúcej generácie a toto je súčasná JL. A zatiaľ čo vonkajší vzhľad je evolučný, kabína predstavuje obrovské zlepšenie oproti jej predchodcovi. Je to stále príjemne drsné vo vnútri, nerobí sa chyba, s zvislým prístrojom a čelným sklom, robustnými úchytami kľud a nepárne (úmyselne) exponovaným obrazovkou, ktorá zvyšuje atmosféru nedôverovateľnosti. Kvalita je však obrovským krokom nad JK’s, zatiaľ čo všetky modely teraz dostávajú LED svetlá, bezkľúčové Go, 8,4-palcový dotykový obraz Kompletný s subwooferom.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post