Veľké zmeny vpred pre 2022 BMW X1

, ďalší BMW X1 označí revolúciu pre nemeckú značku, pretože sa pripravuje na pokrok v víťaznom recepte a vyrobí auto v súlade so stratégiou širokej elektrifikácie značky. Aby sa to dosiahlo, X1 vstúpi na aktualizovanú verziu platformy aktuálneho vozidla, čo umožní spoločnosti BMW ponúkať benzínové, naftové, plug-in hybridné a plne elektrické verzie svojho rivala Audi Q3.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

X1 je BMW druhým mnohým populárnym SUV a jeho štvrtým najpredávanejším autom na celom svete, takže na tomto novom skutočne záleží v čase oneskorení, narušenia a znižovania dodávok v celom svete automobilov.

Top 10 najlepších SUV na získanie 2022

Počas svojho zdĺhavého rozvojového programu, ktorý sa mnohokrát špehoval, bude debutovať v druhej polovici tohto roku a bude predávať v Británii pred rokom 2022. Počiatočná cena rozsahu sa má mierne zvýšiť z 30 555 GBP súčasného modelu a je rozhodujúce pre odomknutie príťažlivosti nového X1 bude dôkladnou modernizáciou zvnútra aj vonku bez väčšieho premiestnenia vozidla.
Súčasný X1 je teraz najstarším SUV BMW a iba mladší ako čoskoro prejdený I3 a sériu 7 v celej zostave osobných automobilov. Preto je tu veľa aktualizácie a zároveň udržiavať koncept X1 relatívne nezmenený. Nové auto bude stále kompaktným prémiovým SUV, ktorý sa predáva ako oveľa konvenčnejšia a funkčná alternatíva k športovejšiemu X2, ktorý sa má obnoviť v roku 2023.
17
O našej reklame na túto reklamu

Najmä interiér sa dostane do pomerne v podstate z súčasného vozidla. Ďalší X1 prijme najaktuálnejší systém IDRIVE 8 BMW a „zakrivený displej“ infotainment Suite, ktorý pozostáva z 10,25-palcového digitálneho prístrojového panelu zmiešaného s centrálnym displejom 10,7 palca. SUV však vystúpi od vstupu rotačného vytáčania, ale presunie na používateľské rozhranie iba na dotykovú obrazovku.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post