New Renault Megane; V predaji od 16 600 GBP

Renault konečne odhalil ceny a špecifikácie svojho nového megane päťdverového poklopu v Spojenom kráľovstve. Rival Astra Vauxhall Astra je k dispozícii na objednávku teraz od 16 600 GBP s dodávkami v júli.
Koncom minulého roka sme jazdili novou Megane, ale Renault doteraz čakal, aby odhalil podrobnosti o cenách špecifických pre trhu. To, že cena 16 600 GBP je o niečo viac ako Ford Focus a Vauxhall Astra, ale vedie vás k silnejšiemu benzínu Turbo Turbo s rozlohou 1,2 litru s rozlohou 128 koní. To spravuje čas 0-62 mph 10,6 sekundy a 52,3 MPG kombinovaný.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Renault tiež potvrdil „hybridný asistent“ benzínovo-elektrický pohon, ako aj výkonnejšia dieselka DCI 165 ‘, dorazí v roku 2017. Sport Tourer Estate sa uskutoční v predaji koncom tohto roka.
28

Štandardná súprava na základných expresných modeloch zahŕňa klimatizáciu, tempomat, Bluetooth, elektrické okná predné a zadné, denné svetlá LED, aktívne brzdenie mesta a zliatinové kolesá. 1,5 DCI 110 nafta stojí 1 300 GBP viac ako benzín, ale spravuje nárokovaný 76,4 mpg a vydáva 96 g/km CO2.
Vstúpte k Dynamique Nav za ďalších 1 500 GBP (ako sa očakáva, že sa očakáva) a dostanete dotyk portrétu siedmich palcov so Sat-Nav a vzpriameným zvukovým systémom, snímačom zadného parkovania, klimatizáciou, automatickým svetlám a stieračom, odchodom jazdného pruhu Varovanie a rozpoznávanie dopravných znakov.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post