Spoločnosť LEXUS One Online Automobile Discripccription Service

Lexus uviedla na trh službu predplatného, ​​kde Chauffeurs majú prístup k jednému z hybridných modelov značky výmenou za mesačný poplatok.
Služba s názvom Lexus One umožňuje šoférom zvoliť si automobil, ktorý bude jazdiť mesiac, na konci ktorého má šofér možnosť udržať automobil, ktorý majú, vyberte iný model alebo ukončite svoje predplatné.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Facelifted 2020 Lexus RX odhalil s aktualizovanou technológiou a stylingom
Pri uvedení na trh je služba k dispozícii používateľom žijúcim na britskej pevnine a zahŕňa CT, IS, NX, RC a RX. Bola spustená v spolupráci so špecializovanou spoločnosťou na predplatné automobily Drover.
Mesačný poplatok sa týka nájmu automobilu, dodávok a zberu, poistenia, servisu, podpory na cestách a týždenného umývania. Počiatočná cena je 619 GBP za Lexus CT 200h.
Jedinými výdavkami, ktoré by šoféri mali zakryť, je palivo. K dispozícii je tiež kilometrový príspevok 1 000 míľ za auto mesačne, hoci to môže byť prenesené na nasledujúce mesiace v tom istom aute, ak sa nedosiahne.
• Ceny oznámené pre nový rozsah Lexus RC F
Proces registrácie je možné dokončiť úplne online, pričom zákazníci sú potrební na vytvorenie účtu a ponúknuť podrobnosti o ich vodičskom preukaze a aktuálnom poistení. Predplatitelia by mali mať najmenej 25 rokov a mali by mať úplný vodičský preukaz vo Veľkej Británii.
Ewan Shepherd, riaditeľ spoločnosti Lexus Spojené kráľovstvo, uviedol: „Lexus One otvára vzrušujúce nové príležitosti pre ľudí, aby zažili naše vozidlá. Je vyvinutý tak, aby bol úplne užívateľsky prívetivý a umožňuje vám, aby ste si vybrali auto, ktoré chcete, keď ho chcete.
„Predplatné pokrýva všetky hlavné finančné aspekty prevádzky automobilu a zákazník sa môže rozhodnúť, kedy chce zmenu modelu alebo ukončiť svoju účasť.
„Sme šťastní z našej dôveryhodnosti za poskytovanie vynikajúcich skúseností a najvyššie štandardy zákazníckeho servisu. Vidíme Lexus jeden ako ďalší príklad toho, ako môžeme predstaviť oveľa viac ľudí veľkej škále automobilov, ktoré ponúkame.“
Zvážili by ste použitie služby predplatného automobilu? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post