Peugeot Citroen boss seeks to avoid further Vauxhall job losses in meeting with Union

The head of Peugeot and Citroen (PSA) has met with Vauxhall union bosses for a “frank exchange” of ideas, as the French company weighs up how Bude integrovať britskú značku do jej portfólia spoločností.
Generálny tajomník Unite Union, Len McCluskey, uviedol, že stretnutie s Carlosom Tavaresom, generálnym riaditeľom PSA, bolo „konštruktívne“ a Tavares opakoval svoju túžbu nezavrieť továrne vo Veľkej Británii.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Sonda Emissions sonda PSA odhaľuje, že 1,9 m automobily by mohli mať podvodný softvér
McCluskey vysvetlil šéfovi PSA „tiež hovoril o spolupráci s Unite na výstavbe cestovnej mapy pre budúce operácie vo Veľkej Británii“.
Po rozhovoroch PSA vydala vyhlásenie, v ktorom sa uvádza, že spoločnosť „navrhla implementovať zásadu spoločnej konštrukcie s Unite Union, aby definovala plán na prestavbu priemyselného výkonu tovární Vauxhall vo Veľkej Británii. spôsob. “
Tieto najnovšie stretnutia sledujú dve kolá straty pracovných miest v prístave Ellesmere Port Factory spoločnosti Vauxhall, pričom v predchádzajúcich mesiacoch bolo oznámených 650 dobrovoľných prepúšťaní.
Začiatkom roku 2018 bolo oznámené, že spoločnosť Ellesmere Port Plant spoločnosti Vauxhall bude po oznámení v októbri minulého roka po oznámení v októbri minulého roka zaznamenať 400 pracovných miest. Nový majiteľ spoločnosti British Marque, PSA Group, je pripravený presunúť výrobu Vauxhall Astra z dvoch posunov na jednu začiatkom roku 2018.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post