Mountune Releases 360bhp Engasght Set pre Ford Focus St

Ford Tuning-Specialistic Mountune vydala nasadenie energie pre Hot St Hot Hatch, ktorej cieľom je udržať použiteľnosť základného vozidla a zároveň ponúkať značné zvýšenie energie ako aj krútiaci moment.
Nazýva sa M365 Upgrade Kit, obsahuje špeciálne navrhnutý, trojpalcový výfukový výfukový výfukový výfuk, športový katalyzátor, ako aj vylepšený filter častíc výfukového plynu, ktorý integrovaný s novým vzduchovým filtrom s vysokým prietokom, ako aj s rekalibráciou ECU , pridajte k číslom základného vozidla 84 koní a krútiaci moment 140 nm.

NOVÝ FORD FOCK ST AUTOMATIC 2021 Recenzia

Tuning ECU spôsobuje využitie mobilnej aplikácie Moutune SmartFlash, ktorá umožňuje jednotlivcom prepínať mapu motora medzi tri úrovne výkonu, ako aj nastavenie proti krádeži. V mnohých silných režime ECU je úplná perspektíva ladiacej sady odomknutá, s celkovým výstupom 360 koní a 560 nm.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Vylepšený výfukový systém vozidla bol vyvinutý na zníženie spätného tlaku pri zachovaní prijateľných úrovní emisií, ako aj súbor bol vyvinutý tak, aby vytvoril rovnomerný roztiahnutie krútiaceho momentu v celom rozsahu otáčok, aby sa zachovala pohon základného zaostrenia ST.
Softvérová aplikácia SmartFlash je najdrahším aspektom súpravy, cena za 689 GBP, s vysokou výkonnou zvýšením, ako aj filtrom častíc plynu, ktorý stojí 575 GBP, ako aj 525 GBP. Vysokový vzduchový filter je ďalších 49,50 GBP, čím sa celkový výdavky súpravy dosiahli na 1 838,50 GBP.
Mountune už ponúka balík aktualizácie 325 koní M330 pre Focus ST, ktorý obsahuje vylepšený vzduchový filter, ako aj softvér SmartFlash. Ak chcete upgradovať na špecifikáciu M365, existujúci klienti si môžu kúpiť nový stĺpik, ako aj filter častíc plynu, ako aj aktualizáciu SmartFlash 99 GBP.
Komentár k novej súprave M365, tvorcom Mountune David Mountain, povedal: „Sme radi, že môžeme predstaviť našu najnovšiu aktualizáciu pre veľmi obľúbenú MK4 Focus ST. Ford vykonal fantastickú úlohu so Stock St, ako aj s tým, čo sme skončili s touto aktualizáciou M365, je úplne optimalizácia kalibrácie pomocou nášho nedávno skonštruovaného hardvéru tlaku s nízkym spätným tlakom-to znamená maximálny výkon, ktorý sa ponúka v celom rozsahu otáčok Rovnako ako teraz je to teraz vážne rýchle auto, ktoré je tiež fantastická zábava. “
Pozrite sa na naše hodnotenie Volkswagen Golf GTI Clubsport tu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post