NOVÝ FORD FOCK RS: Všetky podrobnosti o 345bhp, 4×4 Mega-Hatch

Ford Focus RS bol jedným z najdôležitejších automobilov a nákladných automobilov na rok 2016, ako aj to, že to určite žije rovnako ako očakávania. Teraz je v predaji, s prvými prvými dodávkami, ktoré sa objavujú začiatkom tohto roka, rovnako ako máme všetky podrobnosti, ako aj špecifikácie tohto šialeného mega-hot-hot hatchback.
S nákladmi iba niečo vyše 30 000 GBP nemusíte veľa očakávať, ale spoločnosť Ford poskytla nový výkon zameraný na športové vozidlá Focus RS s preplňovaným 2,3-litrovým štvorvalcovým motorom. Pomôže vám to ísť na hlavnú rýchlosť, ktorá zachytí nadpis 165 mph, s 0-62 mph odoslaná za 4,7 sekundy. Nerobte chybu, nový RS bude jedno vážne rýchle auto.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Ford Focus RS Úplne preskúmanie prvej jazdy
Tieto čísla výkonnosti poskytujú Ford Focus Rs Grunt na zvládnutie jeho primárnych súperov vrátane Honda Civic Type R, Audi RS3 a Mercedes A 45 AMG.
Ford Focus RS: Video
Už sme boli v novom Focus RS pre jazdu cestovateľov a to stačilo na overenie neobvyklých vlastností vozidla. Zatiaľ čo očakávanie sa vyvíja pred prvými recenziami v oblasti pohonov, Ford nás potešil, že nás dráždi podrobnosťami o svojom novom dieťaťu vrátane množstva webových videí.

Najaktuálnejším (vyššie uvedeným) je vysvetlenie režimov jazdy vozidla – vrátane notoricky známeho režimu driftu – od Ben Collins.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post