„Reakcia na Rolls-Royce Cullinan SUV bola zmiešaná“

kontroverzná to, že to skutočne nezmenšuje, ale reakcia na Rolls-Royce Building SUV a potom na samotné auto bola trochu zmiešaná.
Pred niekoľkými týždňami som bol pozvaný na rozľahlé ústredie spoločnosti Rolls v Goodwoode, aby som videl nový Cullinan. Priznávam, že som obavy; Kamufované špionážne strely naznačujú brutálnu auto, ktoré by bolo menej súkromným klubom a viac klubovým kladivom. Mohol by Rolls-Royce, najluxusnejší výrobca automobilov na planéte, skutočne vyrobiť SUV s milosťou, ktorá sa stáva synonymom značky?
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Desať najlepších SUV v predaji 2018
Odpoveď je áno a nie. Šéf dizajnu Rolls-Royce Giles Taylor mi povedal, že bol povzbudený, aby „šiel veľký“ s „funkčnou estetikou, ktorá neposkytuje ospravedlnenie“. Urobil to v poriadku. Môže byť teda takéto „vysoké“ auto, ktoré váži 2 660 kg, pôvabné?
Keď sa obaly vydali ráno v Goodwoode, boli som prekvapení dvoma vecami: Po prvé, auto vyzeralo kompaktnejšie, ako som čakal (a ako vás obrázky viedli k tomu, aby ste verili); Je to zhruba rovnaká dĺžka ako duch Rolls-Royce. A po druhé, okolo auta sú niektoré z najkrajších detailov, ktoré som videl už dlho. Navrhol teda Taylor pôvabné auto? Navrhol však SUV, ktorý je každý centimeter rolls-royce? Absolútne.
Obdivujem takmer toľko statočnosti na vybudovanie tohto auta-a kredit musí ležať s BMW, strážcom dvoch veľkých britských značiek, Mini a Rolls-Royce. Iste, obchodný prípad pre Cullinana sa pravdepodobne celkom pekne naskladal; Ľudia si to určite kúpi a zarobia peniaze.
Ale zložitejšou otázkou bolo určite to, či by to Rolls-Royce mala urobiť. Pre mňa to bolo jednoznačne správne rozhodnutie; progresívne rozhodnutie. A dôkaz, že podľa BMW neboli Rolls-Royce aj Mini nikdy v lepšom stave.
Prečítajte si všetky podrobnosti o novom SUV Rolls-Royce Cullinan…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post