Rugged New Ford Ecosport Active Active

Ford rozšíril zostavu EcoSport a do rozsahu crossoveru pridal svoju terénnu aktívnu úroveň výbavy. Začiatkom budúceho roka sa pripojí k existujúcej Fiesta Active a Focus aktívna v britských showroomoch, pričom ceny začínajú od 21 645 GBP.
Ecosport Active zdieľa mnohé zo svojich konvenčných zariadení s titánom EcoSport-čo znamená kupujúci dostať strieborné strešné koľajnice, automatické svetlomety, tempomat, zadné parkovacie senzory, videokamera zadného pohľadu a osempalcový infotainment systému Apple s podporou Apple podpory pre podporu spoločnosti Apple CarPlay a Android Auto.

Najlepšie malé SUV a crossovery v predaji 2020

Ford namontoval aktívny model zvýšenou zavesením, drsným čiernym plastovým plášťom a odlišnými 17-palcovými zliatinovými kolesami. Existuje aj nejaké ďalšie vybavenie, ako napríklad zadné sklo ochrany osobných údajov, zatemňované svetlometové rámy, kontrastný systém čiernej strechy a zreteľné čalúnenie s koženými vložkami a modrým prešívaním.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

V prípade ďalších 600 GBP si môžu kupujúci zvoliť aj upgradovať na aktívnu špecifikáciu X spoločnosti Ford. Balík dodáva 10-reproduktorový stereofónny systém Bang & Olufsen, elektricky skladacie zrkadlá dverí a bezkľúčový Go. Ford tiež poskytuje výber päť konvenčných farieb tela, vrátane modrej modrej, luxusnej žltej a mrazenej bielej farby.
Medzi ďalšie voliteľné doplnky patria HID svetlomety (500 GBP), odnímateľný vlečný bar (500 GBP) a balenie zimnej sezóny (300 GBP), ktoré dodáva vyhrievané sedadlá a vyhrievaný volant. Nakoniec môžu kupujúci podporný balíček šoférov spoločnosti Spec Ford za ďalších 600 GBP, ktorý dodáva parkovacie snímače predných vozidiel, systém sledovania slepých škvŕn a automatickú funkciu vysokého lúča.
V ponuke je len jedna voľba motora-turbodúchadlá s preplňovanou 1,0-litrovým benzínovým jednotkou spoločnosti Ford. Motor vyvíja 123 koní a krútiaci moment 170 nm, ktorý Ford hovorí, že je dosť na čas 0 – 62 mph 11 sekúnd a najvyššiu rýchlosť 111 mph. Jednotka je spojená s šesťstupňovou prevodovkou príručky a v kombinovanom cykle WLTP sa môže vrátiť až 47,9 MPG.
Čo si myslíte o novom Ford Ecosport Active? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post