New Volkswagen Passat Facelift: Cena, špecifikácie a detaily

Volkswagen potvrdil, že ceny za facelifovanú zostavu Passat sa začnú od 25 370 GBP. Revidovaný model, ktorý je k dispozícii v štýle salónov a telových štýlov nehnuteľností, obsahuje celý rad technologických vylepšení, prepracovaný sortiment motora a mierne kozmetické prehodnotenie.
Jemné zmeny štýlu sa siahajú na o niečo viac, ako vylepšené nárazníky vpredu aj vzadu. Používajú sa tri nové farby-vrátane Lapis Blue, ktorá je populárna na golfu R. Interiér Passat dostal podobný sympatický výťah so zavedením digitálneho nástroja spoločnosti Volkswagen s 11,7 palcami Binnacle a mierne prepracovaného lemovania.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie rodinné autá v predaji
K dispozícii sú tri benzínové motory, štyri dieselové motory a pohonná jednotka PHEV. Rozsah sa otvára s preplňovaným štvorvalcovým benzínovým jednotkou s rozlohou 1,5 litra s rozlohou 148 koní. Používa sa buď so šesťstupňovou príručkou alebo so sedemstupňovou DSG a bude štandardne s aktívnym vypnutím valca, ktorý môže deaktivovať dva zo štyroch valcov motora za podmienok s nízkym zaťažením pre ekonomické výhody.
42
O našej reklame na túto reklamu

V dvoch stavoch vyladenia je tiež k dispozícii aj štvorvalcový motor s preplňovaným 2,0-litrovým štvorvalcom. Variant 187bhp bude k dispozícii od uvedenia na trh, zatiaľ čo oveľa silnejšia verzia 268 koní sa použije neskôr v životnosti vozidla. Obe jednotky sa dodávajú so sedemstupňovou prevodovkou DSG, zatiaľ čo druhá je štandardne s pohonom všetkých štyroch kolies.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post