New Nissan Qashqai sa začína v Sunderlande

Nissan začala výrobu nového SUV rodiny Qashqai z tretej generácie vo svojom výrobnom zariadení vo Veľkej Británii v Sunderlande.
Qashqai bol rekordným hitom predaja – v Spojenom kráľovstve sa vo väčšom počte nevyrába žiadny iný automobil. Ohromujúcich 3,5 milióna bolo podpísaných v továrni Nissan’s Sunderland, pričom sa uvádza, že zavedenie prvého Qashqai v roku 2007.

Nové recenzie Nissan Qashqai 2021

Továreň dostala investíciu vo výške 400 miliónov GBP do prípravy na model tretej generácie. Medzi nové zariadenia a strojové zariadenia patrí panelová tlač vo výške 52 miliónov GBP na vytvorenie hlavne hliníkového tela nového automobilu spolu so 117 novými robotmi, aby sa zabezpečilo, že sú splnené ciele kvality a bezpečnosti.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Na inom mieste na výrobnej linke boli nainštalované štyri nové roboty, aby sa uplatňovali zvukové zostrelenie na zlepšenie úrovne vylepšenia, a proces montáže pre podvozky a časti odpruženia boli revidované tak, aby vyhovovali novej platforme Qashqai.
Na označenie začatia výroby nového modelu sa Nissan snaží predstaviť oveľa viac mladých ľudí automobilovému priemyslu tým, že využíva každé školské dieťa na severovýchode miesto Nissan Skills Foundation.
Nissan tvrdí, že 65 000 detí sa zúčastnilo iniciatívy vzhľadom na to, že spustenie v roku 2014, ktorá zahŕňa množstvo aktivít vytvorených na zapojenie mladých ľudí s výrobou automobilov. Alan Johnson, viceprezident Nissan pre britskú výrobu, uviedol: „Vieme, že to bol pre mladých ľudí ťažký rok, takže používame spustenie tohto automobilu novej generácie na zintenzívnenie nášho úsilia inšpirovať ďalšiu generáciu výroby talent.”
Nový Qashqai je v predaji teraz s rozdrvením novej súpravy, vrátane semi-autonómneho riadiaceho systému Nissan Propilot, 12,3-palcového digitálneho rozchodu a hybridného hnacieho ústrojenstva. Ceny začínajú na 23 535 GBP, pričom prvé automobily, ktoré sa dodajú tento rok v lete.
Čo musí nový Nissan Qashqai poraziť? Toto sú najlepšie SUV strednej veľkosti v predaji ideálne teraz …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post