New Lexus LF-30 Electric Automobile Concept Concept Wows Tokio Show

Toto je Lexus LF-30, debutový debut Tokyo Motor Show vytvorený s cieľom ukázať, ako by japonský výrobca vzal na mieru elektrickú automobilovú platformu a zmenil ju na výrobný model .
LF-30 je dramaticky vyzerajúci vlajkový model s celkovou dĺžkou nad päť metrov. Nie je to priamy koncept spojený s akýmkoľvek výrobným autom, ale skôr ukážkou, ktorá zdôrazňuje skutočnosť, že prvý celoelektrický model spoločnosti Lexus – konverzia existujúceho hybridného vozidla, veľa pravdepodobného – je splatná v roku 2020.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie elektrické automobily, ktoré sa teraz dostanú
Tento koncept demonštruje vývoj konštrukčného jazyka spoločnosti Lexus, ktorý obsahuje zdĺhavý rázvor kolies a batériu namontovanú na podlahe, ktorá je bežná na platformách na mieru EV.
Odhaľuje tiež dva ciele dlhodobých elektrických automobilových ambícií spoločnosti Lexus. LF-30 má štyri motory v vnútri a Takashi Watanabe, hlavný inžinier v oblasti elektrického automobilového programu spoločnosti Lexus že chceme použiť. Chceme vyvinúť motory vo vnútri na použitie v elektrifikovaných vozidlách. “
Okrem toho automobil nemá žiadny viditeľný nabíjací port – pretože spoločnosť Lexus hodnotí, ako bezdrôtové nabíjanie môže urobiť vlastníctvo EV oveľa „prémiového“ a očarujúceho tým, že odstráni šnúry a porty. „V budúcnosti chceme vylepšiť pohodlie nabíjania,“ povedal Watanabe, „tak sme chceli bezkontaktný systém nabíjania, ktorý nepoužíval káble. Dúfame, že urýchlime náš vývoj, aby sme mohli čo najskôr dosiahnuť tento bezkontaktný systém nabíjania. “
Dajte nám vedieť, čo si myslíte o Lexus LF-30 v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post