Nové ceny 2019 Ssangyong Korando: Ceny, špecifikácie a obrázky

za nové Ssangyong Korando boli odhalené, pričom nové SUV začali od 19 995 GBP vo Veľkej Británii a stúpali na 31 995 GBP za najvyššie vydanie rozsahu. Model bol prvýkrát odhalený na motorickej show v Ženeve v roku 2019 a je úplne nový pod kožou, ktorý ťaží z aktualizovanej kozmetiky, revidovaného sortimentu motora, prepracovaného interiéru a nového informačného systému.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Ssangyong poskytuje nové úrovne výbavy pre New Korando. Sortiment sa otvára s korando elx, ktorý je konvenčný so sadou 17-palcových zliatinových kolies, čalúnenia sedadiel tkaniny, tempomatu, automatické svetlomety, čelné stierače čelné sklo a DAB rádio s pripojením Bluetooth.
• Nová recenzia Ssangyong Korando
Cena Korando Ventura v strednom rozsahu je ocenená od 22 995 GBP a dodáva 18-palcové zliatiny s diamantovými rezmi, syntetické kože a čalúnenie textílií, vyhrievané predné sedadlá, predné a zadné parkovacie senzory a elektronickú ručnú brzdu. Kupujúci tiež dostanú 10,25-palcový digitálny nástroj Binnacle a osempalcový informačný systém s podporou Apple CarPlay a Android Auto.
20

Priekopnícky Pioneer Ssangyong v hornom strednom rozsahu sa zameriava na trh karavanov v Spojenom kráľovstve. Ako taký má dvojtónovú vlečnú kapacitu a dá sa schváliť buď s pohonom predných alebo štyroch kolies. Ceny začínajú od 26 495 GBP, pričom doplnky vybavenia zahŕňajú 17-palcové zliatinové kolesá zabalené do pneumatík všetkých počasia, vyhrievaného volantu a rezervného kolesa v plnej veľkosti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post