Náklady na poistenie vozidla Späť na úsporu nárastu

na palivo z nedávno znížených cien na menej ako 1 GBP za liter by sa mohli negovať zvýšením poistného na poistenie vozidla, ktoré zaznamenali ich prvý po sebe nasledujúci štvrťročný nárast vzhľadom na rok 2011.
Prvá správa z roku 2015 ukazuje, že priemerná ponuka teraz leží na 594 GBP – o 12 GBP v predchádzajúcich troch mesiacoch – v predchádzajúcich troch rokoch sa vydáva konzistentný trend poklesu poistného. Ďalšie štvrťročné zvýšenie by sa objavil priemerná prémiová najvyššia hodnota 600 GBP – celkový počet, ktorý sa nevidel vzhľadom na koniec roku 2013.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Benzín pod 1 GBP, pretože ceny dosiahli päťročné minimum
Je to tiež vzostup celej Veľkej Británie, pričom 96 z 121 poštových miest zažije nárast v predchádzajúcich troch mesiacoch. Mesto Londýn zaznamenalo najväčšiu túru za 80 GBP; Manchester a Merseyside vykázali najpredávanejšiu poistnú zmluvu mimo kapitálu.
Muži aj ženy zaznamenali stúpanie v porovnaní s posledným štvrťrokom – až o 13 GBP a 11 GBP – zatiaľ čo boli zasiahnutí aj mladí a starí motoristi. Tí vo veku 17 rokov podliehali štvrťročnému zvýšeniu cien o 73 GBP, čo naznačuje, že ich politika v súčasnosti stojí v priemere 1 983 GBP.
• Motoristi sú príliš chudobní na to, aby opravili svoje autá
Vodiči vo veku 61 rokov zaznamenali najväčšie percentuálne zvýšenie ceny akejkoľvek vekovej skupiny, pričom ich poistné sa zvýši o 4,7 % štvrťroku na 342 GBP.
V správe, porovnávacia stránka Confused.com v spojení s odborníkmi Watson, varuje, že poistníci sa musia pripraviť na zvýšenie cien v nasledujúcich mesiacoch.
Steve Sanders, finančný riaditeľ spoločnosti Confused.com, uviedol: „Zatiaľ čo niektorí spotrebitelia môžu stále zažiť medziročné úspory v poistných zmluvách o automobiloch, tieto sa budú narušiť zvýšením cien.“
Zvýšilo sa poistné poistné na vozidlo? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post