Vision Mercedes-Maybach 6 Cabriolet odhalený na Pebble Beach

Mercedes sa snaží ukázať konkurenčných výrobcov automobilov na tohtoročnom Monterey Automobile Week s bez strechovej verzie koncepcie Vision Maybach 6 Luxury Coupe Concept.
Povedal, že „definuje najvyšší v luxusu do budúcnosti“ Vision Mercedes-Maybach 6 Cabriolet obsahuje rovnaké 5,7 m dlhé telo, podstatná chrómová rušná mriežka a sklonenie zadnej časti ako tvrdý top, ale s prispôsobeným vrcholom textílií s prepleteným vlákna ružového zlata. Na mieru na mieru 24-palcové viacragierové kolesá sa tiež nachádzajú, zatiaľ čo zadný tvar je naznačený na replikáciu paluby luxusnej jachty.
11
O našej reklame na túto reklamu

Vo vnútri je dvojmiestny kokpit pokrytý kryštálovou bielou kožou nappa, zostavené sklopením kože do diamantového vzoru a upevnením gombíkom-technikou používanou na pohovkách Chesterfield. Na tému jachty opäť naznačuje drevená podlaha s hliníkmi s hliníkovými vložkami.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie luxusné automobily v predaji
Minimalistický dizajn pomlčky obsahuje iba tri vetracie otvory a niektoré číselníky, ale všetky vlastnosti konceptu môžu byť ovládané systémom riadenia hlasu recepcie, ktorý chápe oveľa prirodzenejšiu reč. Funkcie sa potom zobrazujú na dvoch hlavných displejoch na čelnom skle, zatiaľ čo optika Blue Fiber vizualizuje tok energie hnacieho ústrojenstva. Ešte viac technológie zahŕňa biometrické senzory, ktoré zaznamenávajú „stav mysle“ cestujúcich.
Rovnako ako koncept tvrdého top, aj Cabriolet je poháňaný elektrickou hnacou súpravou 740 koní. Štyri kompaktné elektrické motory cez obidve nápravy umožňujú pohon všetkých kolies, zatiaľ čo čas 0-62 mph sa hovorí, že je menej ako štyri sekundy. Uvádza sa rozsah viac ako 200 míľ a nový systém nabíjania DC vám umožní doplniť rozsah o 60 míľ za päť minút.
11

Kliknutím na vyššie uvedenú galériu zobrazíte oveľa viac Vision Mercedes-Maybach 6 Cabriolet …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post