Žiadny nápoj, nepochybne: naša kampaň na pohon nápojov

omnoho viac ako 10 percent z tých, ktoré sa ulovili, je iba zlomok nad limitom, čo zdôrazňuje neistotu, koľko presne môžete piť legálne pred užívaním pred užívaním koleso.
Auto odhalenie urobilo snímku motoristov, ktorí sa zúčastnili na tohtoročnom inštitúte pokročilých motoristov (IAM), a objavil 13 percent zaznamenaných nie vyšších ako 55 mg na 100 ml pri cestnom dychovom teste – tesne nad zákonným limitom 35 mg.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Štatistiky IAM tiež vystavujú, že ak ste v rámci 55 mg tolerancie, typický zákaz je stále 16 mesiacov – nákladný poplatok za tento ďalší nápoj.
• Jesenné vyhlásenie 2014: Čo znamená pre motoristov
Preto spoločnosť Automobile odhalenie predstavila svoju kampaň „bez nápoja, nepochybne“ a vyzvala motoristov, aby nepili žiadny druh alkoholu, ak veria v jazdu.
Podporuje ho náš prieskum, ktorý ukazuje, že 46 percent našich návštevníkov by podporilo zavedenie politiky nulovej tolerancie v oblasti riadenia nápojov v Anglicku.
Žiadny nápoj, nepochybne: podpora
Naša kampaň má tiež podporu na trhu. Kath Pavitt, riaditeľ motoristického vzdelávania na Motoristickej rekvalifikačnej akadémii IAM, uviedol, že ak pijete alkohol, nikdy nemôžete zabezpečiť, aby ste boli pod zákonným limitom. To často zahŕňa aj skoro ráno.
„Ak ste v akomkoľvek type otázky, musí to byť nulová tolerancia – môže existovať veľa aspektov, ktoré vás ovplyvňujú,“ vysvetlila.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post