Show Consumer Electronics Show: Všetky automobilové správy z CES 2016

skočia späť v čase niekoľko rokov a výročná výstava spotrebnej elektroniky v Las Vegas by sa sotva zaregistrovala na radare svetových fanúšikov automobilov a výkonných pracovníkov automobilového priemyslu, ale OH, ale oh Ako sa zmenili časy.
CES 2016 Bublal s automobilovou technológiou odhaľuje a správy od chvíle, keď sa dvere otvorili. Popredné svetové automobilové značky zdanlivo prišli považovať poprednú technologickú show na planéte za ideálnu príležitosť ukázať, ako vážne berú pochod špičkových gadgetov do automobilov. Nehovoriac o potenciáli, že technologické pokroky musia transformovať spôsob, akým jazdíme a interagujeme s našimi vozidlami.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Nebolo ťažké identifikovať zastrešujúci trend v automobilovej technológii na CES 2016 s výrobcami ako Volkswagen, BMW, Audi, Ford, Toyota, Kia a Aston Martin, ktorí ťahajú líniu „pripojeného auta“. Rozsah potenciálnych výhod, ktoré pochádzajú z rýchlych pripojení na internet v našich vozidlách, sa pohybuje od pokročilých zábavných funkcií po bezpečnostné systémy, navigáciu a úplnú autonómnu jazdu.
BMW aj Audi nám poskytli pohľad na ich budúce automobilové interiéry s koncepčnými automobilmi s technológiou AirTouch BMW, ktorá posunula kontrolu gesta na ďalšiu úroveň. Menej známe mená ako Faraday Future a Rinspeed ukázali automobily Far-out Concept, ktoré by si zaslúžili akúkoľvek motorovú show, zatiaľ čo spoločnosť Bosch zobrazovala koncepčný automobil, ktorý predstavuje pokročilú techniku ​​dotykových obrazoviek, ktorý čoskoro bude predávať na svetových automobilových značkách.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post