„Blahoželáme, že sa kúpite, ak ste stále dostali kópiu AE č. 1“

, ak ste mali dobrý zmysel investovať do prvého čísla spoločnosti Car Express pred 30 rokmi tento týždeň, ďakujem a blahoželám. V vďačnosti je za podporu a povzbudenie, ktoré sme potom potrebovali (a stále potrebujete dnes), aby nás udržala v chode. Gratulujem, že sa kúpite, pretože ak stále máte kópiu AE č. 1, vlastníte zberateľskú položku.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Z tisícov časopisov, novín Broadsheet a bulloidov, pre ktoré som napísal a zásobil sa za poslednú tretinu storočia, je to problém, ktorý si najviac vážim. Začiatok auta Express od nuly, veriaci v ňu, stráca nad ním spánok, potom oslavovanie 30. narodenín je veľmi zvláštne a jedinečné.
• 30 najlepších automobilov za posledných 30 rokov
Auto Express prežil a prosperoval. Je smutné, že niekoľko automobilových marques, ktorých maloobchodné ceny, ktoré sme si všimli, potom nie. A okrem týchto teraz zaniknutých firiem, iné jednoducho odišli z Británie.
Austin, Daihatsu, de Tomaso, FSO, Isuzu (pamätáte si Piazza Turbo?), Lada, Lancia, Reliant, Rover, SAAB, TVR (Pokračovanie?) A Jugo patria medzi najzrišnejšie neprítomnosti. Potom príchod/odchod Chuck Daewoo do mixu, plus zapnutý/vypnutý Chevrolet, Cadillac a Hummer, a všetky vyššie uvedené sú kolektívne zodpovedné za jednu stratenú automobilovú značku každých pár rokov za posledné tri desaťročia. Nie dobré.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post