Renaultsport Megane Red Bull Racing RB8

Renault a Red Bull Racing oslávili svoje víťazstvo v svetovom titule Formule 1 v minulej sezóne so špeciálnou edíciou Renaultsport Megane RB8 – obmedzené iba na 30 jednotiek vo Veľkej Británii. (Kliknutím na tweet)
Red Bull Racing Megane je dokončený v Twilight Blue, farbu ovplyvnená automobilom Formuly 1, zatiaľ čo dvere rukoväte, spojler, zrkadlá krídla, ako aj rozdeľovač inšpirovaný F1 v prednom nárazníku sú dokončené v platinovej šedej. Logos Red Bull Racing Logos zdobia boky, ako aj zadné.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Vo vnútri sú kobercové rohože, kickplates a opierky opierky s logami Red Bull Racing Logos, zatiaľ čo systém R-Link-nikdy predtým ponúkol na Renaultsport Megane-je možné namontovať. Infotainment System berie autá a nákladné auto Sat-Nav, Bluetooth, Hudba a aplikácie.
Existuje aj nový monitor Renaultsport, ktorý je údajne priateľský k individuálnemu a umožňuje používateľom ukladať údaje na USB Dongle. V RB8 sa tiež nachádza stránka Red Bull Racing House.
Neexistujú žiadne mechanické zmeny, takže RB8 sa môže pochváliť presne rovnakým motorom s preplňovaným 261 k 261 k-litru, brzdom Brembo, ako aj s obmedzeným diferenciálom sklzu ako spoločné auto.
Renaultsport Megane Red Bull Racing RB8 je teraz v predaji, cena za 28 245 GBP.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post