Skupina VW, ktorá sa má rozdeliť na štyri podniky v podniku

, súčasná štruktúra jednej centralizovanej firmy Volkswagen skupiny Volkswagen Skupiny jednej centralizovanej firmy, ktorá prevádzkuje 12 značiek, by mohla byť výrazne prepracovaná so značkami rozdelenými medzi štyri holdingové spoločnosti. Je vyhlásená za reštrukturalizáciu skupiny VW Group by zlepšilo obchodné zisky, pričom okrem prémiových značiek by sa držalo obchodné scéna, rovnako ako prevádzkovanie nákladných automobilov, hromadných automobilov.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Správy naznačujú, že bývalý šéf BMW Herbert Deiss bude v poplatku za značky cestovateľov hromadného trhu, pričom VW, sedadlo, ako aj SkoDa, ktoré spolu pôsobia ako jedna holdingová spoločnosť. Audi by potom bola zoskupená do Lamborghini a Ducati a na čele s súčasným generálnym riaditeľom Audi Rupert Stadler.
Porsche, Bentley a Bugatti by napísali jediný operačný systém pod súčasným manažérom Porsche Matthias Mueller, zatiaľ čo VW Industrial Automobiles by sa zoskupili so značkami nákladných automobilov Scania, ako aj mužom vedený bývalým manažérom Daimler Trucks Andreas Renschler.
Ak sú správy pravdivé, predstavovali by najväčšiu úpravu nemeckej firmy s ohľadom na to, že minulý mesiac odchod došlo k dlhoročnému predsedu predsedu Ferdinanda Piecha. Jeho osvedčený systém administratívy sa spoliehal na centralizovanú štruktúru, avšak umožnil súkromným značkám pracovať s autonómiou a navzájom sa zápasiť. Krok by však naznačoval radikálny odklon z toho.
Modifikácia sa vytvorí s cieľom zvýšiť efektívnosť firmy po správach o problémoch s príjmami so súčasnou štruktúrou. Predpokladá sa, že je vedený generálnym riaditeľom VW Martin Winterkorn, ktorý neustále uvádzal, že sa líšil s Piechovým prístupom. Nemecký servisný dokument Handelsblatt naznačuje, že tento krok nielen zlepší účinnosť vo všetkých doskách, ale tiež urýchli akýkoľvek typ rozhodovacieho procesu.
Zatiaľ to nie je odstránené, keď bude skupina reorganizovaná, alebo presne to, ako to ovplyvní súčasnú rozmanitosť ponúkaných automobilov. Skupina VW v súčasnosti prevádzkuje 119 tovární na celom svete, pričom na svojej mzde približne 600 000 pracovníkov.
Čo si myslíte o hlásených plánoch reštrukturalizácie spoločnosti VW? Pochopme v sekcii komentárov nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post