Borgward SUV pripravený na spustenie Spojeného kráľovstva v roku 2019

Reborn German Marque Borgward vyzerá, že príde do Veľkej Británie a Írska, pričom medzinárodné motory oficiálne importujú modely pravej ruky.
Modely Borgward sa už predávajú na mnohých európskych trhoch vrátane Nemecka, ale oznámenie znamená, že môžeme očakávať SUV BX5 a BX7 – vrátane ich elektricky poháňaných náprotivkov BXI5 a BXI7, aby sa predali ku koncu roku 2019.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Najlepšie elektrické autá na nákup teraz
Na Motor Show Guangzhou bola pre firmu najdôležitejšia verzia BX7 – známa ako BX7 TS. Ceny najväčšieho SUV spoločnosti sa ešte len musia potvrdiť pre Spojené kráľovstvo, ale inde v Európe je cena od približne 44 000 EUR (približne 39 300 GBP).
Samotný BX7 bol homologovaný pre európske trhy s ľavou rukou a je teraz pripravený na spustenie. Podľa hlavného dizajnérskeho riaditeľa Anders Anders Anders Anders Anders Anders Anders Werhing predložilo zmenu značky, ktorý predložil názov Borgward-historicky známy pre SUV-na trhu, ako je Čína.
Identita nového Borgwarda je stále niečo, čo si európski spotrebitelia neistí, že sa otepľuje. Firma bude využívať aj predaj internetu v Európe, a nie otvorené predajné zastúpenie na mieru.
Máte radi, aby Borgward vstúpil na britský trh s vozidlom s pravou rukou? Povedzte nám nižšie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post