„Páči sa mi rozhodnutie spoločnosti Ssangyong poskytnúť veľkú hodnotu za peniaze“

, zatiaľ čo spotrebitelia z celého sveta čakajú na Samsung, aby sa znovu spustili ako správny, samostatný výrobca vozidiel (je to len otázka času), musím sa pozrieť Pre dočasnú obľúbenú kórejskú autá a nákladné vozidlá. Hyundai, Kia alebo GM Daewoo to tak nie je.
Takže, Reborn Ssangyong zatiaľ preberá moje obľúbené kórejské autá a výrobca nákladných automobilov. Jeho kúzlom je neúctivý prístup, brutálna čestnosť, zmysel pre humor, zdravý cynizmus a vynikajúce záruky.
Reklama – článok pokračuje nižšie

• Ssangyong priniesť do Frankfurtu dva nové nápady SUV
Za peniaze nie sú ani zlé ssangyong autá a nákladné autá, ako aj nákladné autá. Rovnako ako sa mi páči jeho posadnutosť, ako aj rozhodnutie poskytnúť dobrú, staromódnu hodnotu za peniaze.
[[{“Typ”: “Media”, “View_mode”: “Content_narrow”, “Fid”: “144872”, “Atribúty”: {“alt”: “”, “trieda”: “médiá-image”, ” Výška “:” 280 “,” Typeof “:” Foaf: image “,” Width “:” 420 “}}]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]
Tento smoliar nerobí lacný. Namiesto toho robí primerané a legitímne ceny na zozname, najlepšiu cenovú dostupnosť v triede, vynikajúce pomery cien k špecifickému, ako aj s novými Tivoli, pôsobivé predpovedané predpovedané hodnoty predaja 47 % po troch rokoch.
Ssangyong (čo znamená Double Dragon) je pomerne nový názov pre bežných spotrebiteľov v Británii. Vozidlá sa však vyrábajú viac ako 60 rokov a provokatívne sa vzťahujú na Hyundai a Kia ako jednoduché „upstart“.
• Ssangyong Tivoli vs Suzuki Vitara
Generálny riaditeľ spoločnosti Ssangyong UK Paul Williams dodáva, že neznamená, že bojuje s rovnakou, postupne nákladnou ligou ako ostatní Kórejčania.
„Zatiaľ čo spoločnosť Hyundai robí svoj salón Genesis za 48 000 GBP, ako aj Kia účtuje až 41 Grand za Sorento, predávame náš úplne nový Tivoli od 12 950 GBP,“ hovorí. Je to robustný kríženie SUV-cum, ktorý je väčší ako, avšak cena za presne to isté ako typické supermini. Na rozdiel od niektorých automobilov to bude očariť obom pohlaviam.
Je pravda, že v nesprávnych farbách môže Tivoli vyzerať Daft. Choďte však na Gunmetal („Techno Gray“) Paintjob s matnou čiernou strechou, ako aj to vyzerá trochu ako Rover Bad Man’s Variety Rover. Uveďte ešte jeden spôsob, môžete vlastniť dva vstupné Tivolis za rovnaké náklady ako evoque-Standard Evoque-a stále zostávať 4 000 GBP a plus.
• Názor: „Británia predkladá úžasnú show na svetovej scéne“
Tivoli je úplne prvý ssangyong, ktorý vytvorí svetovú nomináciu na autá a kamión roka. Williams trvá na tom, že jej päťročná „komplexná, ako aj neobmedzená“ záruka je lepšia ako 60-mesačná ponuka od spoločnosti Hyundai, ako aj sedemročná zabezpečenie spoločnosti Kia s obmedzeným míľom.

Je iróniou, že Ssangyong The Underdog sa v mnohých ohľadoch teší bezkonkurenčný úspech v Spojenom kráľovstve vďaka Hyundai, ako aj Kia. „Zúčastnili sme sa oblasti hodnoty za peniaze, ktorú využili na obsadenie a teraz sme sa uvoľnili,“ tvrdí Paul Williams. Rovnako ako sa mýli
Veríte tomu, že Ssangyong si zaslúži úspech ako Hyundai, ako aj Kia? Pochopme v komentároch …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post