Škoda vynikajúca Sportline Plus sa zobrazuje uprostred rôznych aktualizácií rozmanitých

SkoDa ľahko upravila vynikajúcu rozmanitosť pre rok 2018, s novým špeciálnym vynikajúcou športovou linkou, ako aj pridaním nového dizajnu Sportline Plus na extrémne hornom konci svojej vlajkovej lode Zostava salónov.
Zmeny v rutinnej športovej línii sú mimoriadne menšie, ale skutočne sa zameriavajú na zníženie nákladov na Sportline. Infotainment Columbus 9,2-palcových 9,2 palca je ako aj navigačný systém nahradený menším, starším osempalcovým systémom Amundsen. Znamená to, že náklady na vynikajúcu športovú líniu sa znížili o 470 GBP, ktoré sa pohybovali v hatchbacku, ako aj v hatchbacku, ako aj v hatchbacku, ako aj v hatchbacku, ako aj v prípade nehnuteľností, ako aj bez ohľadu na prevodovku, motor alebo pohon.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie domáce vozidlá v predaji 2018
Čerstvý prírastok – Sportline Plus – svaly s oveľa viac vybavenia. Systém Columbus 9,2 palca je tu základný, zatiaľ čo tiež získa vyhrievané predné sedadlá, detektory slepej oblasti, ako aj elektronické zadné dvere. Náklady sa začínajú na 29 330 GBP za verziu Hatch, ako aj za 30 645 GBP za majetok, čo predstavuje prémiu 1 500 GBP za pravidelné, ako aj teraz lacnejšie športové vozidlo.
Zatiaľ čo aktualizácie na konci odrody Sportier sú obrovským príbehom, celá vynikajúca zostava s výnimkou vozidla na úrovni vstupu bola nejakým spôsobom aktualizovaná, avšak bez akýchkoľvek úprav ceny kótovania. SE, ako aj Sportline Designs získavajú predné a parkovacie senzory zadných automobilov, rovnako ako výkonné vozidlá, ktoré sa vyvíjajú s detekciou slepej oblasti, bezkľúčovým vstupom a počítačom farebného výletu. Plus vozidlá L&K teraz fungujú vyhrievaným volantom, vetranými sedadlami, ako aj reverznou videokamerou ako základnou.
Aktualizovaná vynikajúca zostava je ponúkaná teraz vo Veľkej Británii, pričom vozidlá Sportline Plus sa objavujú v júni.
Prečítajte si našu dlhotrvajúcu skúšku vynikajúcej športovej linky Škoda …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post