Nový Bugatti Chiron Sport robí Geneva 2018 debut so spoločnosťou Sharper Ret-Up

The Bugatti Chiron je neuveriteľný hypercar, ale teraz je v predaji rýchlejšia verzia-The Chiron Sport. Chiron Sport, ktorý bol odhalený na Motorovom výstave v roku 2018, používa rovnaké 1 479 koní W16, aké získate s konvenčným Chironom, avšak výber ľahkých komponentov znížil kerbweight o 18 kg. A čo viac, existuje nové nastavenie hardcore zavesenia, ktoré prichádza do hry pri používaní „režimu manipulácie“, ktorý bol navrhnutý tak, aby zdokonalil výkon automobilu, keď bol na trati.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Bugatti sa ubezpečil, že Chiron Sport sa dá odlíšiť od jeho menej atletických stabilizátorov s hrsťou rozlišovacích funkcií. Pre začiatočníkov je v zadnej časti vozidla nový deflektor výfukového plynu namontovaný na štyri potrubie.
• Najlepšie hypercary na svete
K dispozícii sú tiež nové ľahké kolesá, prepracované okno cez medzichladič z uhlíkových vlákien v motorovom zálive a na svete najprv pre výrobné vozidlo, stierače čelných skrutiek uhlíkových vlákien. Tieto komponenty kombinované dodávajú šetrenie hmotnosti 18 kg športu, ale to je oholené z statnej 1 996 kg obrubnej hmotnosti konvenčného Chirona, takže to stále nie je peria.
21

Zážitok z jazdy v športe sa prispôsobil zážitkom konvenčného Chirona, až kým skrútite selektor režimu pohonu do jeho najvýznamnejších nastavení „manipulácie“. To uvoľní revidovanú stratégiu kontroly tlmiča spoločnosti Chiron Sport a nastavenia zadného diferenciálu, ktoré sú navrhnuté tak, aby čo najlepšie využívali podstatný výkon výkonu motora Quad-Turbo, keď sa cesta alebo dráha začne krútiť. Za týmto účelom existuje aj úplne nová funkcia vektorovania dynamického krútiaceho momentu, ktorá ďalej pomáha prenosu pohonu všetkých kolies pri nasadení jeho epického gruntu.
Chirons Bugatti sa do značnej miery dodávajú s interiérmi vyrobenými okolo vkusu svojich kupujúcich, ale Chiron Sport je k dispozícii so špeciálnymi funkciami na jeho označenie. Existujú adonizované čierne povrchové úpravy pre vnútorné rozvádzače a vonkajšie zhluky zadného svetla, plus Chiron Sport Stitching pre kožu a čalúnenie Alcantara. Všetky vyššie uvedené sú za cenu 2,36 milióna GBP plus miestne dane, čo je pomerne nárast konvenčného vozidla 2,1 milióna GBP.
Kliknite sem pre všetky najnovšie z roku 2018 Geneva Motor Show …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post