„Benzínové motory zabijú naftu, nie právne predpisy“

Tu je predpoveď pre vás: dieselové motory úplne zmiznú zo zostavy niektorých hlavných automobilov a výrobcov nákladných automobilov v nasledujúcich piatich rokoch.
Vlastne to nie som ja, aby som túto predpoveď – tento týždeň som spokojný s manažérom jedného obrovského podnikania v oblasti automobilov a nákladných automobilov, ktorý mi povedal, že verí, že do roku 2021 nebude mať žiadny druh dieselových dizajnov. To, že približne polovica návrhov, ktoré jeho podnikanie v súčasnosti predáva, je poháňaná naftou.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Nedávno sa napísalo veľa o potenciálnom zániku nafty z dôvodu problémov týkajúcich sa regionálnych kontaminantov, ktoré emitujú v porovnaní s benzínovými motormi. Trh automobilov a nákladných automobilov tvrdo lobuje, najmä motivuje politikov, aby démonizovali naftu uprostred rizík represívneho zdanenia.
• „Špecifikovanie je teraz ekonomicky potrestanie vodičov nafty“
Je to obzvlášť emotívny predmet, ktorý poskytoval počet pracovníkov v Spojenom kráľovstve, ktoré vytvárajú dieselové motory, avšak silnou predikciou nie je, že nariadenia budú smrťou nafty, bude to technológia.
Minulý týždeň sme informovali o hi-tech benzínových motoroch, ktoré založili spoločnosť Infiniti, ktoré zaručujú efektívnosť nafty na benzín. Integrujte to s vylepšujúcim počtom hybridných dizajnov, ktoré vidíme, ako aj stále rastúcou rozmanitosťou pre návrhy doplnkov (nadchádzajúca parížska motorická show uvidí hlavné EV, ktoré sa môžu pochváliť sortimentom 200 míľ. Ak chcete vidieť, čo sa javí ako hlúposť predpovede.
Sootsayer, s ktorým som hovoril, bol vokálny v jeho kritike VW za poškodenie možností Diesela v USA (aspoň vám to povie, pre koho nepracuje!), Ako aj za posledných pár týždňov tam hovoril Autá a kupujúci nákladných automobilov, je tu veľa reality. Avšak, rovnako ako situácia v priemysle automobilov a nákladných automobilov, je to príťažlivá nová technológia, ktorá sa chystá skôr modifikovať správanie kupujúcich, než aby ich politici vylepšili.
Čo veríte v túto predpoveď? Zanechajte nám komentár nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post