Predaj ojazdených automobilov a predaja nákladných automobilov v roku 2016 v roku 2016

využíval predaj automobilov a nákladných automobilov vo Veľkej Británii, podľa nových údajov dosiahli rekordnú vysokú úroveň v prvej polovici roku 2016.
Prvých šesť mesiacov tohto roka zaznamenalo viac ako 4,18 milióna predaných automobilov, ktoré sa predali o viac ako 300 000 od prvej polovice roku 2015. Zvýšenie predaja osem percent je rovnako prvýkrát, čo využil predaj, ktorý prešiel okolo štyroch miliónov v Prvá polovica akéhokoľvek typu roka zaznamenala. Aby sme to uviedli v perspektíve, predaj nových automobilov a nákladných automobilov dosiahol v prvej polovici tohto roku o niečo viac ako 1 420 000.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Presne ako si vážiť svoje auto
Čísla spoločnosti Motorov, ako aj obchodníkov (SMMT), vystavili mesiac apríla, aby boli to najlepšie pre získanie automobilov. Využívané vozidlá a zásoby nákladných automobilov sú zvyčajne vysoké s úpravou tanierov v marci, ako aj náklady sú v dôsledku toho oveľa konkurencieschopnejšie. Tento rok v apríli zaznamenalo viac ako 760 000 využívaných vozidiel vo Veľkej Británii.
Keďže SuperMinis dominuje nové autá a predaj nákladných automobilov, nie je žiadnym prekvapením, že sa zdá, že sú na vrchole rebríčkov aj pre využívaný trh, pričom Ford Fiesta je veľmi populárnymi automobilmi a nákladnými automobilmi vo Veľkej Británii, ako aj použitých nových aj použitých. Superminis celkovo predstavoval viac ako tretinu všetkých použitých, ktorý sa dostane tento rok, zatiaľ čo malé domáce vozidlá predstavujú dodatočne 27,2 % využívaného predaja.
• Najlepšie využívané vozidlá na nákup
Podľa Mike Hawes, generálneho riaditeľa spoločnosti SMMT, sa britský trh s automobilmi a trh s nákladnými automobilmi podelil o rast, ktorý v priebehu rokov predáva nový predaj automobilov a nákladných automobilov. Hawes povedal: „Trh s využívaním automobilov a nákladných automobilov v Spojenom kráľovstve je v histórii najsilnejšie, ako aj to je vynikajúca správa pre kupujúcich.“
Rast vo využívaných predajoch automobilov a predaja nákladných vozidiel by však mohol byť príchod na cenu nových nákupov automobilov a nákladných automobilov. Prvých šesť mesiacov roku 2016 došlo k prepadnutiu osobných registrácií nových vozidiel o 4,5 percenta, pričom nové automobily a predaj nákladných automobilov priniesli najmä silný dopyt po flotile.
• Najlepšie nové autá a nákladné autá ponúka 2016
Hawes dodal: „Rast na využívanom trhu automobilov a trhu s nákladnými automobilmi ukázal v posledných rokoch rekordný dopyt po nových vozidlách, avšak budúci rast nákupov s vysokými výdavkami bude závisieť od stabilných spotrebiteľov a dôvery v službu.“

Budú vaše ďalšie autá a nákladné auto využívané alebo nové auto? Povedzte nám v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post