Koncept Škoda Vision E predstavený na Frankfurt Motor Show

Škoda vzal koncept Vision E EV na motorovú show vo Frankfurte v roku 2017. Elektrický stroj na pohon všetkých kolies odhaľuje podrobnosti o technológiách a dizajne, ktoré ovplyvnia budúce výrobné vozidlá značky. Generálny riaditeľ Bernhard Maier už potvrdil spoločnosti Auto Express, že do roku 2020 uvidíme prvú úplnú produkciu značky v predaji.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Šéfovia privítajú kríženie s kupém 302 koní ako najdynamickejšia Škoda, aká kedy bola, a s 0-62 mph tvrdil, že je odoslaný za iba šesť sekúnd, nie je ťažké pochopiť prečo. Vedúci technického rozvoja (koncept) Ladislav Rak nám povedal: „Agilita bude lepšia ako na vozidlách s vnútorným spaľovaním. Elektrická hnacia jednotka ponúkne viac energie a viac zábavy. “
Vízia E je poháňaná dvoma elektrickými motormi s celkovým výkonom 225 kW (302 koní), ktoré vedú všetky štyri kolesá, čím sa dosiahne najvyššia rýchlosť 180 km / h a rozsah až 500 km (310 míľ). Rovnako ako v prípade sesterského auta VW I.D., výrobný model pravdepodobne príde s celým radom výstupov, zatiaľ čo je možné za 30 minút účtovať kapacitu 80 %. K dispozícii bude aj induktívne nabíjanie a spoločnosť Škoda sľubuje verzie pohonu dvoch aj štyroch kolies.
32
O našej reklame na túto reklamu

Model je založený na platforme MEB skupiny Volkswagen (ktorá tiež základom koncepcie VW I.D) a výrobného vozidla, ktoré splodí, začne Elektrický program spoločnosti Skoda vážne, s piatimi čistými elektrickými automobilmi, ktoré sa majú predávať do roku 2025. Poliarka plug-in hybridných modelov, pričom vynikajúca už je naplánovaná na rok 2019. Zasvätenci potvrdili Auto Express, že plug-in verzie Kodiaq, New Yeti a nasledujúce Octavia by boli uskutočniteľné.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post