Jaguar zvažuje štvorvalcový typ F

Jaguar’s Inžinieri, ktorí skúmajú, či majú formovanie typu F štvorvalcovým motorom. Vedúci predstavitelia Jaguaru tento týždeň pripustili, že uvažujú o poskytovaní štvorvalcovej energie Coupe, ako aj s Roadsterom pred koncom ich súčasných životných cyklov.
Aj keď je kupé typu F až teraz predstavené v Španielsku s preplňovaným V6, ako aj výkonom V8, ako aj s najvyššou rýchlosťou 186 km / h, jeho programovým riaditeľom Russ Varney, navrhol, že štvorvalcový motor by mal zmysel.
Reklama – článok pokračuje nižšie

„Pokiaľ dokážeme poskytnúť charakter aj výkon, ktorý očakávame od vozidla, budeme k dispozícii pre štyri valec,“ pripustil pán Varney. „V súčasnosti neverím, že konfigurácia motora je dôležitá. Je to dôležitá sila, ako aj krútiaci moment, ako aj metóda, ktorú im poskytuje. “
Jaguar má vo vývoji štvorvalcový motor s priamym vstrekovaním, ktorý sa v septembri ukáže v septembri s sedanom XE na Paris Motor Show. Pán Varney tiež pripustil, že prebiehajúce vyšetrovanie výkonnostných hybridných hnacích jednotiek, avšak pre typ F bol nižší problém ako menší tradičný štvorvalcový motor.
„Páči sa nám hluk akéhokoľvek typu konfigurácie motora, ktorý poskytuje 350 koní, ako aj nezáleží na tom, koľko valcov, ktoré využíva na to,“ uviedol pán Varney. „Pokiaľ dokážeme poskytnúť úprimnosť a legitimitu o výkone typu F, potom môžeme využiť akúkoľvek hnaciu sústavu, ktorá sa nám páči. Ak to prináša nejaké ďalšie výhody, napríklad ľahšiu hmotnosť, ako aj nižšiu spotrebu, tak prečo by sme sa to zdržali? “
Okrem hmotnosti, využívania, ako aj emisií CO2: Cena: Cena: Cena. Základné kupé typu V6 F je uvedené na 51 235 GBP, čo je 7 285 GBP pod roadsterom, čo by však znížilo výrazne pod známku 50 000 GBP pre model štvorvalca.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post