„Pre mnoho motoristov sú dnes vodíkové vozidlá irelevantné – rovnako ako pravdepodobne vždy budú“

vo financovaní vozidla v západnom svete (LA) minulý týždeň som predávkoval na vznikajúcom sa, avšak neobvyklý „droga“ – vodík.
Medzi politikmi, ako aj niektorým ľudom na motorovom trhu, sa slovo H skončí posadnutosťou. Avšak pre obrovskú väčšinu súčasných motoristov je to irelevantné a pravdepodobne vždy bude.
Motoristi s nízkym a stredným rozpočtom musia v najlepšom prípade v reálnom svete čakať desaťročia, kým budú schopní získať bežne dostupné a rozpočtové autá, ktoré sú k dispozícii. V najhoršom prípade by takéto automobily mohli dodržiavať trápne kroky 100 % elektriny, ktoré boli trochu flopom.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• „Ak Tesla vyrobí vodíkové autá, tankovanie by nebolo problémom“
Avšak raňajky s tematikou vodíka, javiskové prezentácie, tlačové konferencie, obedy, workshopy, ako aj diskusie v neskorej noci, boli na LA Motor Show tak rozšírené, že nové, ľahko dostupné a trochu dostupné tradičné vozidlá boli takmer zatienené H-súvisiacimi H zaujatie.
Dokonca aj po tom, čo sa na chvíľu pokúšali uniknúť tým, že jazdili cez LA v Volkswagen Passat, ako aj vtedy Audi A7, boli obaja poháňaní – uhádli ste – H palivo.
Tieto nemecké prototypy boli oveľa viac ako schopné uspokojiť každodenné požiadavky vodičov, ako aj rýchlo schopné zvládnuť ulice 21. storočia. Avšak-rovnako ako Buts sa nezvyšuje ako toto-vodíkové plniace stanice pre vozidlá sú v USA tenké v USA, v Európe neobvyklé, ako aj v Británii, ktoré neexistujú.
• Každá BMW na získanie hybridnej možnosti doplnku
Alebo to ešte viac, ako aj VW, ako aj Audi majú technológiu – trh s energiou, ako aj vlády neinvestujú dostatočné do zariadení potrebných na tankovanie vodíkových automobilov. Rovnako ako kto ich môže obviňovať, keď náklady na celom svete majú veľa biliónov dolárov?
Prečo je teda skupina Volkswagen zdanlivo fixovaná vodíkom? Počítam s čiastočne, pretože by mohli existovať plány, aby Audi vytvorila program športového vozidla ako hi-tech-vodíkovú testovaciu lôžko.
A pri dohode s hrubou letargiou od energetických gigantov, ako aj politikov, ktorí odmietajú financovať tieto nákladné stanice na výplň vodíka, musí domácnosť VW založiť veľkú vlastnú sieť na tankovanie. Ak to tak nie je, môže sa objaviť v beznádejnom prostredí, keď sa snaží ponúknuť vodíkové vozidlá motoristom, ktorí nemôžu dostať vodíkové palivo. Rovnako ako to by bolo také Daft ako Apple, ktorý sa snaží ponúkať mobilné telefóny bez nabíjateľných batérií.

Veríte tomu, že vodík je pred nami metóda, ak boli zariadenia zavedené? Pochopme v komentároch nižšie …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post