Goodwood Festival of Speed ​​2017: Round-Up

Goodwood Festival Speed ​​opäť ponúkol vzrušujúcu kombináciu exotických supercars, známych závodných automobilov, koncepčných automobilov a ďalších. Ako vždy bol tím Car Express zaneprázdnený každoročným zhromaždením Petrolhead, ktorý pokrýval všetky nové odhalenie auta, spravodajské príbehy a obrázky z posvätných trávnikov Goodwood.
Tisíce nadšencov automobilov sa zúčastnili veľkolepého festivalu rýchlosti 2017, aby videli veľkolepú zbierku automobilov na výstave a v akcii. Hlavné body v tomto roku, pokiaľ ide o nové autá, patrili Porsche 911 GT2 Rs, projekt XE SV 8 Jaguar, Range Rover’s Velar, McLaren’s 570S Spider a Rolls-Royce Dawn Black Badge.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Ale to je Goodwood a nový kov vždy bojuje o pozornosť proti úžasnej škále pretekov a cestných automobilov z minulých rokov.
Goodwood Festival Speed ​​2017: Video Stream
Oficiálny Live Goodwood Festival Speed ​​Video Stream je nižšie a môžete si tu všetko najlepšie pozrieť …

Goodwood Festival of Speed ​​2017: Galéria
Kliknite cez našu galériu tu a získajte z prvej ruky akciu!
132

A až Z: Goodwood Festival Speed ​​2017
Chcete vedieť, čo boli hlavní producenti až do tohto roku? Jednoducho prejdite cez naše užitočné A až Z, aby ste zistili, čo mali najvýznamnejší výrobcovia automobilov v obchode …
Alfa Romeo
Prvý produkčný SUV spoločnosti Alfa Romeo debutoval v Goodwoode. Nový Stelvio sa objavil v kovovom a v pohybe, aby sa pred tým, ako tento rok zasiahol britské showroomy, dorazil do jedla. Vystavil sa aj výber závodných automobilov z bohatej histórie motoristického športu v Alfe.
Alpský
Nový Alpine A110 sa na tohtoročnom festivale stal základným vystúpením, keďže značka Reborn Sports Car Renault sa pripravuje na spustenie Spojeného kráľovstva v roku 2018. Porsche Cayman Rivaling, 249bhp, ľahký A110, ktorý debutoval dynamickým debutom tým, že vystrelil Goodwood Hillclimb.
Aston Martin
Aston Martin mal na výstave festival v roku 2017 spravodlivý výber, pričom sa predstavilo veľa nového kovu. Nový DB11 s výkonom V8 debutoval Globálny debut a počas víkendu ho riadil generálny riaditeľ Dr. Andy Palmer. Nový Vanquish Zagato Coupe debutoval v Spojenom kráľovstve, zatiaľ čo spoločnosť Vantage AMR Pro debutovala svoj svetový dynamický debut. Prítomní boli aj nové Vanquish S Volante a Le Mans, ktorý vyhral Vantage GTE.

AUDI
Obrovský stojan Audi bol domovom 29 automobilov, ale dva osobitný význam. Nový R8 Spyder V10 Plus urobil svoju svetovú premiéru, zatiaľ čo koncept Q8 Sport – ukážku nadchádzajúcej vlajkovej lode SUV firmy – debutoval britským britským debutom.
Bentley
Mnoho výkonných výrobných automobilov spoločnosti Bentley – nový kontinentálny SuperSports 700 konght – debutoval vo Veľkej Británii s pretekárskym šoférom Derek Bell za volantom. Rovnako ako mnohí výrobcovia, aj Bentley priniesol aj šírenie svojej flotily dedičstva, vrátane Win Speed ​​8 Le Mans z roku 2003.
BMW
Nadpis pre BMW bol britskou premiérou novej koncepcie série 8. Firma to však nebola jediným britským debutom – nový M4 CS sa zúčastnil udalosti Hillclimb.
Ferrari
Tohtoročný festival Goodwood Speed ​​sa zhodoval so 70. narodeninami Ferrari, udalosťou, ktorá sa oslavovala v Goodwoode v určitom štýle so 70 najlepšími strojmi talianskeho výrobcu, ktorý zdobil Hill Route 1,16 míľ.
Ford
Nový Supercar Ford GT bol prvýkrát v Goodwoode a prvýkrát sa objavil vo Veľkej Británii.
Honda
Nový 316bhp Civic Type R Hot Hatch debutoval britským debutom, na štandarde a na Hillclimb Goodwood. Na druhom konci stupnice sa v kovu objavilo aj nové vozidlo Clarity Fuel-Cell.
Jaguar
Spoločnosť Jaguar predstavila svoje vozidlo XE SV Project 8 v spoločnosti Goodwood pred obmedzeným produkčným behu s obmedzeným počtom 300 jednotiek. Poháňaný vyladenou verziou 592 koní JLR 592 koní, vďaka čomu je najsilnejším cestným JAG v histórii.
Pozemkový rover
A Land Rover nasadil nový Velar na kopci Hill, čím dal SUV „dynamický debut“ pred prvými dodávkami vo Veľkej Británii tento rok v lete. Mali sme to šťastie, že sme sa otočili na sedadle spolujazdca a môžete si prečítať naše prvé dojmy tu.
Londýnska taxislužba
Zatiaľ čo nové supercary z niektorých z mnohých žiaducich výrobcov automobilov na svete sú bežné cestovné pre Goodwood, na druhom konci stupnice sa uskutočnil základný debut na druhom konci stupnice s prvou verejnou demonštráciou nového taxíka rozšíreného TX5 v rozmedzí TX5. Nová čierna kabína sa v nadchádzajúcich rokoch stane bežným pohľadom na cestách hlavného mesta.
McLaren
McLaren mal úplne nové auto pre tohtoročný festival – nový pavúk vo výške 165 000 GBP 570 s. Bolo to prvýkrát, čo sme videli auto zblízka a osobne. Firma tiež mala trochu zábavy naplánovaná aj na festival – cez víkend bol postavený model Lego v plnom rozsahu nových 720 a všetci návštevníci stánku McLaren sa mohli zapojiť.
Mercedes
Mercedes-Benz oslávil na festivale 50 rokov AMG. Ako také boli na výstave niektoré z najpamätnejších automobilov v histórii Mercedes-AMG a nový koncept AMG GT. Klasické závodné vozidlá Mercedes z rôznych disciplín boli tiež vystavené aNa Hillclimb Duty, ale tiež sa objavil silný kontingent Formuly 1 od súčasných majstrov sveta.
Mini
Mini inde predstavila svoj vôbec prvý plug-in hybrid vo forme Countryman PHEV, podporovaného „najmladším radom modelu“, ktorú Small kedy dostal na festival. Pretekárske auto Small Challenge tiež predstavovalo a primerane pre spoločnosť Goodwood bol vystavený systém strešného systému značky Autohome. A ak ste cestovali do Goodwoodu vo svojom vlastnom Mini, mohli ste predstaviť svoje kľúče pred dverami salóniku svojich majiteľov na prístup k jedlu a živej hudbe.
Porsche
Porsche dodal pravdepodobne najvýznamnejšie nové odhalenie auta na Goodwood Festival Speedu 2017, čím sa obaly odobrali z novej zbrane 911 GT2 RS. S 690bhp je to zatiaľ najsilnejší 911 a sľubuje posunúť hranice toho, čo je možné, pokiaľ ide o výkon dráhy z cestného automobilu.
Odvaha
Zatiaľ čo Ferrari oslávila svoje 70. narodeniny, Renault označil 40. výročie svojho prvého zapojenia do Formuly 1 predstavením koncepcie vízie z roku 2027, ktorý odhalil začiatkom tohto roka na motorovej show v Šanghaji. Diskutované koncepčné vozidlo je debutom vo Veľkej Británii v Goodwoode, rovnako ako koncept Zoe E-Sport, ktorý sa objavil v Ženeve už v marci. Renault tiež priniesol kontingent svojich mnohých renomovaných pretekárov z niekoľkých desaťročí Motorsportu a jeho celý rozsah bol k dispozícii na šoférovanie vo štvrtok pohybujúcej sa motorovej show.
Rols-royce
Ďalší „čierny odznak“ Rolls-Royce sa dostal do centra pozornosti v Goodwoode. Odznak Dawn Black získava ďalšiu silu, tmavé vylepšenia.
Subaru
Subaru sa pokúsil upútať pozornosť festivalov s rasou pripraveným WRX STI typu Ra nbr Special. Trvalo to na kopci s pretekárskym šoférom Markom Higginsom pri volante, slúžiac ako zahrievanie skôr, ako sa rovnaké auto precestuje do Nurburgringu koncom tohto roka, aby sa pokúsil o rekordný pokus.
Vauxhall
Vauxhall VXR8 sa uklonil v Goodwoode s poslednou hurinou vo forme nového VXR8 GTS -R – najsilnejšieho cestného vozidla, ktoré kedy nosil odznak Vauxhall. 6,2-litrový preplňovaný V8 sa môže pochváliť 587 koní, zatiaľ čo iba 15 bude v predaji v Británii, cena od 74 500 GBP.
Goodwood Fos Sculpture 2017
Goodwood Festival organizátorov rýchlosti tiež odhalil tohtoročnú ústrednú funkciu – konvenčnú obrovskú sochu umiestnenú pred domom Goodwood House. Socha je zvyčajne poctou jednej z Marques prítomných na festivale, ale tento rok centrálna funkcia oslávila život a profesiu bývalého suprema F1 Bernie Ecclestone.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Partnerstvo

Potrebujete predať svoje auto?
Nájdite svoju najlepšiu ponuku od viac ako 4 000 predajcov a predajte až za 1 000 GBP viac. Je to také ľahké.

Predajte svoje prepravené ‘vynikajúce’trustpilot

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post