Nový 2020 Jeep Wrangler 4xe Plug-in Hybrid Offroader prichádza

Toto je nový, plug-in hybrid Jeep Wrangler 4xe. Pripojí sa k Renegade and Compass 4XE PHEVS v elektrifikovanej zostave americkej značky, ktorá poskytuje čerstvú konkurenciu pre nedávno uvedenú Land Rover Discovery Sport PHEV.
Pohonná jednotka Jeepa Wranglera 4xe obsahuje preplňovaný 2,0-litrový štvorvalcový benzínový motor, balenie lítium-iónovej batérie 17 kWh, batéria poháňaného pásu a vysoko napätý elektrický motor namontovaný na prednej strane prevodovky, na mieste, na mieste, na mieste, na mieste, na mieste, na mieste, na mieste, na mieste, na mieste, na mieste, na mieste, na mieste, na mieste. konvenčného meniča krútiaceho momentu vozidla.

Top 10 najlepších SUV na získanie 2022

Jeep hovorí, že hnacia jednotka Wranglera 4xe má výstup 375 koní a krútiaci moment 637 Nm, ktorý sa na rozdiel od Renegade a Compass 4xe privádza do plne mechanického systému pohonu štyroch kolies prostredníctvom osemstupňovej automatickej prevodovky. Hnačka tiež ponúka maximálny čisto elektrický rozsah až 25 míľ, hovorí Jeep.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Rovnako ako mnoho PHEV, aj hnacia jednotka Wrangler 4xe je dodávaná s tromi režimami pohonu – hybridným, elektrickým a ESAVE. Prvé dve možnosti nútia 4×4 pracovať v hybridnom alebo čistom elektrickom režime; Konečné nastavenie si vyhradzuje úroveň nabíjania batérie hnacieho ústrojenstva na použitie neskôr na ceste vodiča, napríklad pre prípady, ako sú nulové emisie v teréne alebo jazda cez mestá kontrolované emisiami.
Jeep tiež namontoval vyladený informačný systém, ktorý umožňuje motoristovi monitorovať stav nabíjania batérie, zatiaľ čo regeneratívny brzdový systém môže bunky doplniť za behu.
28

Vzhľadom na dedičstvo automobilu sa Jeep snažil, aby sa ubezpečil, že Phev Wrangler si zachováva rovnaké terénne schopnosti ako konvenčne poháňaný model. Takže, ako je štandard, je dodávaný s šmykľavkami, prednými a zadnými vlečnými háčikmi, dvojrýchlostným prenosovým puzdrom s nízkym rozsahom, uzamknutím predných a zadných diferenciálov a robustnými 17-palcovými zliatinovými kolesami zabalenými do rybárových 33-palcových terénnych pneumatík.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post