New Volkswagen T-ROC SUV: Prvé ceny a špecifikácie Spojeného kráľovstva

boli odhalené prvé ceny a špecifikácie Spojeného kráľovstva pre nový Volkswagen T-ROC-najnovšie malé SUV spoločnosti-s nákupnými kníh pre vybrané modely otvorené dnes.
K dispozícii bude celkom päť úrovní výbavy, ale zatiaľ budú kupujúci obmedzené na tri. Základné modely T-ROC S a automobily R-Topping R-Line sa budú predávať neskôr, ale objednávky pre T-ROC SE, Design a SEL je teraz možné umiestniť.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

• Najlepšie crossovery a malé SUV v predaji 2017
T-ROC SE začína od 20 425 GBP, čo využíva najnovšiu 1,0-litrovú trojvalcový motor TSI spoločnosti Volkswagen, ktorý vyrába 113 koní. Volkswagen tvrdí, že je schopný 55,4 MPG s emisiami CO2 117 g/km. Rovnaký automobil je k dispozícii s 1,5-litrovým jednotkou TSI EVO, ktorá tlačí napájanie až na 148 koní a ceny od 22 200 GBP.
Automobily na úrovni dizajnu sú vybavené rovnakými dvoma výbermi motora, cenou od 21 125 GBP a 22 900 GBP. Zatiaľ sú ceny modelov SEL od 24 520 GBP pre automobil s 1,5-litrovým jednotkou TSI EVO, zatiaľ čo 2,0-litrový TSI, ktorý produkuje 187 koní a je spárovaný s sedemstupňovým prevodovkou DSG, ktorý riadi systém pohonu všetkých kolies 4Motion. Buďte medzi možnosťami pre prvých osvojiteľov T-ROC, ceny od 31 485 GBP. Automobily s naftou sa budú predávať neskôr, s 114 koní 1,6 litra TDI a 2,0-litrovými možnosťami TDI s rozlohou 148 koní.
26

Konkrétne podrobnosti týkajúce sa zariadenia poskytovaného na každej úrovni výbavy sú zatiaľ väčšinou pod zábalom, ale dvojzónový klimatický riadok, osempalcový infotainmentový systém, Bluetooth, DAB Radio, USB Connectivity, 16-palcové zliatinové kolesá a súbor Chauffeur pomáha a bezpečnostné vybavenie bude v celom rozsahu konvenčné. Aktívny informačný displej bude konvenčný pre automobily SEL nahor.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post