Nový koncepčný automobil Peugeot Exalt pre Paris Motor Show

Koncept Peugeot Exalt bol pôvodne odhalený na Pekingovej motorovej show začiatkom tohto roka, ale značka nám poskytuje ďalší pohľad na európsku verziu vozidla.
Zmeny novej verzie Exalt, ktorá sa má zobrazovať na Paris Motor Show, zahŕňajú zvonku nový livrej a trochu odlišný vnútorný povrch. Zadná časť automobilu je oblečená skôr šedou textúrou „Shark Skin“ ako výraznú červenú, ktorá sa objavila v čínskej verzii, čo dáva autu jemnejší vzhľad a interiér má „novinárske drevo“ povrchovú úpravu.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Mechanizmus pantografov je namontovaný na zadné dvere vozidla, čo zlepšuje množstvo, ktoré sa môže otvárať, bez ohrozenia tvaru tela. Mechanizmus znamená, že je prístup k zloženému elektrickému skútre s názvom Hybrid-Kick Concept, ktorý je uložený pod podlahou zavádzania. Pravdepodobne dobrý nápad v meste, pretože koncept Exalt je dlhý 4,7 metra a obsahuje obrovské 20-palcové zliatinové kolesá.
Mohlo by to vyzerať ako kupé, ale exalt je v skutočnosti veľké salónne auto. Koncept sa vyzdvihne, kde koncept Onyx zostal, s elegantnou sadou telových panelov, ktoré sú ručne vyvolané. Použité materiály majú sprostredkovať recykláciu a miestne získavanie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post