Qoros debutovať v Ženeve

čínsky výrobca Qoros bude debutovať na motorovej výstave v Ženeve, pričom na konci roku 2013 sa bude predávať v Číne, ako aj v Európe.
Qoros odhaľuje salón, crossover a SUV na výstave, avšak prvým, ktorý sa ukáže, bude salón. Každé automobily a nákladné auto budú založené na modulárnom podvozku, ktorý umožňuje rozširovanie dizajnu rozšíriť hybridné aj elektrické vozidlá. Qoros uvádza, že nové variácie sa môžu zaviesť takmer každých šesť mesiacov.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Dizajn salónu vytvoril výkonný riaditeľ spoločnosti Qoros spoločnosti Style Gert Hildebrand, ktorý je najlepším pochopeným pri vytváraní BMW Mini. Qoros vyhlasuje, že „predstaví jazyk štýlu ovplyvneného súčasným európskym vkusom“.
Aby sa zmienil o akýchkoľvek obavách z rozvoja vysokej kvality a bezpečnosti, Qoros uviedol, že všetky jeho návrhy budú navrhnuté tak, aby „získali maximálne skóre v bezpečnostných testoch Euro NCAP“.
Autá a nákladné autá sa vyvíjajú v továrni v Číne s predbežnou výrobnou schopnosťou 150 000. Firma vyhlasuje, že výroba by sa mohla zvýšiť na 450 000 jednotiek ročne.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post