Toyota Camry získa čerstvý vzhľad, ako aj ďalšie zariadenia pre 2021

. Salón Toyota Camry bol revidovaný na rok 2021 s hrsťou vylepšení navrhnutých tak, aby bol konkurencieschopný s výnimočnou Škodou, ako aj s vauxhall insignia Grand Sport. Aktualizovaný dizajn je teraz v predaji, cena od 32 260 GBP.
Kozmetické revízie spoločnosti Toyota pre Camry sú jemné, tiahnuté k novému prednému nárazníkovi s niekoľkými ďalšími otvormi, pretvoreným mriežkou chladiča a niektorými upravenými zadnými svetlami. Kupujúci si môžu tiež vybrať z dvoch nových dizajnov kolies z ľahkej zliatiny.

Toyota Camry vs Vauxhall Insignia Grand Sport vs Skot Superb

Úpravy štýlu v kabíne sú podobne menšie. Camry teraz dostáva perforované kožené čalúnenie, buď čierne alebo béžové, okrem možnosti, že tri nové prístrojové panely sa dokončia v efekte dreva, titánového účinku alebo geometrického plastu.
Reklama – článok pokračuje nižšie

Najväčšou úpravou spoločnosti Toyota na Camry je nový deväťpalcový informačný systém, namontovaný na vrchol palubnej dosky. Ponúka sa iba na špecifikácii Excel v oblasti výnimky na diaľku a pridáva Apple CarPlay, ako aj Android Auto, kompatibilita, ktorú starý systém chýbal.
Kupujúci tiež dostanú nejaké ďalšie bezpečnostné vybavenie, ako napríklad asistenciu uchovávania jazdného pruhu, pomoc pri núdzovom riadení, ako aj adaptívny systém riadenia plavby, ktorý dokáže rozpoznať úpravy rýchlostného limitu a okamžite zodpovedať rýchlosti vozidla k inej premávke. Systém sledovania tlaku v pneumatike v pneumatike môže tiež teraz určiť poruchy konkrétnymi pneumatikami.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post