New Aston Martin Vantage Roadster stanovený na príchod do roku 2020

Aston Martin odhalil prvé oficiálne obrázky nového Vantage Roadster. Aktuálny otvorený top Aston pôjde na prstom až po toe s Porsche 911 Cabriolet a Audi R8 Spyder, keď bude vydaný na jar 2020.
Vykopanie kovovej strechy kupé zmenilo tvar Vantage celkom dramaticky. Preč je dlhý, jemný svah zadnej obrazovky smerom k zadnému spojleru kačice; Na svojom mieste je malá tkanina, ktorá sa spája s splošteným topánkovým vekom tesne pred líniou zadnej nápravy.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Najlepšie športové autá dostupné
Kompaktný dizajn umožňuje, aby sa kapota zložila hneď za zadnými sedadlami bez toho, aby bolo potrebné skonštruovať pohyblivý kryt tonneau. To musí pomôcť minimalizovať akúkoľvek váhu alebo kompromisy praktickosti v porovnaní s kupé, pričom zabezpečenie prevádzky strechy musí byť tiež rýchla. Po spustení sa v kabíne minimalizujú nárazy v kabíne so skleneným deflektorom vetra.
4

Zatiaľ čo Aston Martin ešte musí potvrdiť akékoľvek mechanické podrobnosti, Roadster Vantage pravdepodobne zostane mechanicky podobný kupé. To naznačuje, že sila bude pochádzať z 4,0 dvojmotorového turbodúchaného V8 pochádzajúcich z Mercedes-AMG-aj keď vylepšená, aby dodala postavu špeciálnu Aston Martin. Vo forme kupé je výkon na 503 koní a krútiaci moment je hodnotený na 685 nm.
Očakávajte, že mechanizmus strešnej krytiny a akékoľvek ďalšie vystuženie podvozku sa pridajú k obrubnej hmotnosti kupé, čo zase naznačuje, že mäkká horná časť je nepravdepodobné, že by sa zhodoval s časom 3,7 sekundy 0-62 mph. Najvyššia rýchlosť kupé je 195 mph.
Pohon sa odosiela na zadné kolesá pomocou osemrýchlostnej automatickej prevodovky; Zostáva tiež vidieť aj voliteľnú sedemstupňovú príručku spoločnosti Coupe. Elektrický diferenciál pomôže nasadiť napájanie na cestu, zatiaľ čo štandardné oceľové kotúčové brzdy a voliteľné uhlíkové keramické predmety budú pravdepodobne obsahovať.
Rovnako ako kupé, aj roadster bude iba dvojmiestne. Očakávajte, že sa vo vnútri zmení len málo, pričom prístrojová doska sa z kupé do značnej miery zdvihla.
Vantage Roadster musí mať cenovú prémiu za kupé, ktoré začína od 120 900 GBP.
Kliknite sem pre náš zoznam najlepších konvertibilných automobilov, ktoré sú v súčasnosti v predaji …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post