Hot BMW M8 Gran Coupe Idea exponovaný na Geneva Motor Show

High-výkonná štvordverová Gran Coupe BMW bola výstava Marque’s Show Stopper na tohtoročnej Genevskej motorickej show. S derivátom 8 sérií, ktoré zvládne čokoľvek od nového štvordverového Mercedes-AMG GT po Porsche Panamera.
Myšlienka kupé M8 Gran Coupe sa uvádza, že je blízkym ukážkou výrobného vozidla M8, ktorý BMW vystaví pred koncom roka 2019. BMW tiež overila, že vozidlo, ktoré Freshadows bude variantom Remorn 8 Series. Uvedenie, že bude používať aj „Standard“ Gran Coupe Series Gran.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Väčšina súčasných správ: 2018 Geneva Motor Show
Myšlienka však berie víziu vozidla do extrémov, s vzhľadom, že Domagoj Dukec, viceprezident pre štýl v BMW M, vysvetľuje ako „navrhnutý na vzostu zóna “.
19
O našej reklame na túto reklamu

Predný koniec kupé M8 Gran je jednoznačne spojený s nedávno exponovanou sériou 8, je však oveľa agresívnejší a obsahuje elegantné štýlové narážky, ako napríklad mriežka dvojitého Kidney (so zlatým priestorom), ktorá sa rozširuje smerom k spodnej časti zdôrazniť dolné ťažisko.
Profil vozidla je tradičné štvordverové kupé, s dlhými prevismi vpredu aj dozadu, ktoré pomáhajú „natiahnuť“ z profilu. Zastrešenie je vyrobené z plastov vystuženého uhlíkom (CFRP)-presne z ľahkého materiálu, ktorý sa používa pre panely na BMW I3, ako aj eko-vehics i8-v citácii, aby ste dostali ešte oveľa viac hmoty Gran Coupe, ktorá bola nízka ako sa dá.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post