Náklady na Jeep Cherokee 2014, ako aj náklady na odhalené špecifikácie

, ako aj špecifikácie pre nový Jeep Cherokee, boli zverejnené, pričom nový SUV SUV strednej veľkosti sa pripravuje tu vo Veľkej Británii tento rok v júni.
Ako sme uviedli začiatkom tohto mesiaca, odroda sa začína na 25 495 GBP pre pohon predných kolies 2,0 zemepisnej dĺžky 140 s 6-stupňovou prevodovkou príručky, čím sa zvýši na 35 695 GBP za 2,0 obmedzený 170 s 9-stupňovou automatickou, ako aj pre pohon štyroch kolies. .
Reklama – článok pokračuje nižšie

To ho umiestni do priamej konkurencie s objemovými výrobcami, ako je Nissan Qashqai, ako aj VW Tiguan, pričom tiež vstupuje do prémiovej oblasti BMW X3. K dispozícii budú dva 2,0 -litrové motory Multijet 2 Diesels, s výkonovými výstupmi 140 koní a 170 koní, spolu s tromi výrezmi: zemepisná dĺžka, zemepisná dĺžka plus, ako aj obmedzená. Jeep tiež overil, že odroda sa rozšíri neskôr v roku, aby obsahovala 3,2-litrový model benzínu V6 Trailhawk. Bude to fungovať jedinečný štýl a ponúka vylepšené terénne schopnosti s láskavým dovolením aktívneho pohonu spoločnosti Jeep, ako aj zavesených systémov zdvíhania. Štandardné zariadenia pre návrhy na základnú dĺžku (25 495 GBP) budú obsahovať zrkadlá zafarbené na telo, zadné svetlá LED, 17-palcové zliatiny, dvojzónový klimatický ovládanie, schopnosť Bluetooth, Rádio DAB, zadné automatické parkovacie senzory, ako aj kože Orezaný volant. Výdavky ďalších 2 200 GBP na zväzok Longlitude Plus pridávajú úplne konfigurovateľné stredisko médií UConnect s 8,4-palcovou dotykovou obrazovkou, satelitnou navigáciou, rozpoznávaním hlasu Bluetooth pre A, ako aj alpským stereo s deviatimi reproduktormi, ako aj sub-ozbrojenými motormi. Obmedzené orezanie (31 195 GBP) vrcholuje rozmanitosť pri štarte, pridanie svetlometov Bixenon, elektrické zadné dvere, 18-palcové zliatiny, kožené sedadlá orezané na NAPPA s osemcestnou elektrickou úpravou pre vodičov, predných aj zadných automatických parkovacích senzorov, zadného automatického parkovania Fotoaparát, automatické svetlá, ako aj stierače, podložka na nabíjacie bezdrôtové telefónne, ako aj bezkľúčový vstup, ako aj disk.
Jeep bude dúfať, že jedinečný štýl, zlepšená kvalita, vysoká úroveň bežných zariadení, ako aj päťhviezdičkové skóre Euro NCAP, zvýši bohatstvo svojho stredného SUV, ktoré sa snažilo urobiť veľa vnímania, keď bolo zavedené V roku 2007.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post