Zostava aktualizácií Audi pre 2022 s novými funkciami Tech a Trim

Audi predstavila množstvo aktualizácií pre svoju zostavu modelu, práve včas pre zmenu platne 2022. S výnimkou nedávno spusteného Q4 E-Tron a E-Tron GT, ako aj limuzíny A8, všetky modely značky získajú niektoré kozmetické vylepšenia a aktualizácie technológií.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Amazon Alexa je teraz podporovaný na každom modeli Audi s výnimkou Q2, TT a R8. Aktualizácia pridáva množstvo nových hlasových príkazov, poskytuje prístup k hudbe a zvukových kníh od Amazonu a umožňuje majiteľom ovládať inteligentné domáce funkcie, ako sú osvetlenie a zámky dverí.

Nové 395 koní Audi Rs 3 Hathback s cenou od 50 900 GBP

Audi tiež predstavila nové stereo Sonos na modeli A1, Q2 a Q3, ktoré nahrádza systém Bang & Olufsen na vrchnom modeli Vorsprung alebo či je určený voliteľný balíček komfortu a zvuku firmy. Kdekoľvek inde, A3, A4, A5, A6 a A7 Sportback dostanú nové udržateľné čalúnenie dinamica vo vnútri, ktoré je vyrobené z recyklovaných plastových fliaš.
Audi nasekala aj svoju štruktúru na úrovni lesov okolo, pričom z A5 v prospech jeho čiernej edície upustila z Limited-Run edície 1 v prospech jeho čalúnenia Black Edition. A7 tiež získa novú špecifikáciu medzi športovým modelom na základnej úrovni a variantom Middling S Line s názvom Sport Edition.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post