„Mini’s Brand Focus sa musí trieť aj na BMW“

, vždy som bol obrovským fanúšikom Mini, od mimoriadne úplne som v osemdesiatych rokoch jazdil dosť originálny späť. Je tu len niečo mimoriadne cool, podmanivé a nakoniec zábavné z každého malého, s ktorým som sa kedy stretol.
Rovnako som obrovským fanúšikom toho, čo BMW vyrobil s jednou z najväčších britských značiek vozidiel. Páči sa mi pravda, že zostala verná štýlu a charakteru vozidiel – ak nie inžiniersky étos za originálom.

Mini plány trojitý štrajk na súperov s otrasom dizajnu

Chápem, že existuje veľa tradicionalistov, ktorí správne poukazujú na to, že minis nie sú mimoriadne malý. Pokúste sa však dnes, ako aj urobiť malý, čo robí to, čo malá metóda urobila späť, keď sa budete snažiť, aby ste sa stali legálnym.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

Požiadavky zákonodarcov – ale oveľa dôležitejšie, spotrebitelia – naznačujú, že dnešné dnešné sa musia líšiť. Stále chcem, aby to bolo super, príťažlivé aj zábavné, ale chcem to v zväzku, ktorý je vyvinutý podľa štandardov BMW, ktoré sa môžem dostať rýchlo (a tak aj pes!), Ako aj to má všetko Súčasná inovácia-high-end aj zabezpečenie-na palube.
Mini bol pri počúvaní vždy veľmi skvelý, a preto som tak nadšený z budúcnosti podrobne opísaného v špeciálnom príbehu Johnnyho Burna tento týždeň. Tri nové minis, ktoré si myslím, sú presne to, čo klienti chcú.
Spoločnosť BMW tiež urobila fantastickú úlohu Rolls-Royce, pričom tento týždeň sa objavil najnovší výnimočný duch v dosť luxusných showroomoch. Opäť to počúvalo klientov a vytvorilo presne to, čo je objednané.
Čo ma privádza k samotnému BMW. Rovnako ako tu je fotografia o niečo menej jasná. BMW bol vždy najviac vodičský stroj a stále vyvíja vozidlá, ktoré oslňujú jazdu, avšak čistota okolo toho, čo znamená značka, sa zdá byť zriedená neskoro.
Možno je to až po šírenie modelov, pretože pre niektoré, najmä autá X, sú pre majiteľov najviac hnacích strojov, nezáleží na vlastníkov. Veľa konkurenčných značiek vždy uviedlo, že chceli byť ako BMW. Teraz sa zdá, že BMW si želá byť ako ostatní.

Zistite, aké najlepšie nové vozidlá majú tento rok …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post