Astras ARREST: Vauxhall Indikácie Big UK Úrady Ponuka Vozidlá

Vauxhall dokončila jednu z najväčších ponúk na dodávku vozidiel britských orgánov, čo naznačuje, že zločinci vo Veľkej Británii budú utekať z odznaku Griffin aj oveľa častejšie.
Zmluvná zmluva s niekoľkými miliónmi libier sa objaví vyše 2 000 automobilov, ktoré sa vyvinuli na celoštátne sily, pričom nová spoločnosť Astre v Cheshire ich vytvorila 1 200 z nich. Posledný genový Hatch Hatch sa nakoniec stane najpoužívanejším vozidlom po Beat Bobbies, pretože Vauxhall zabezpečuje 60 percent trhu.
Medzi ďalšie návrhy, ktoré sa dodajú, patria Corsas, Insignias a Vivaro Vans. 28 orgánových síl v celej Veľkej Británii dostane čoskoro vauxhalls na flotile, zatiaľ čo do dvojročnej dohody je zahrnutých šesť služieb požiaru a záchrannej činnosti.
Reklama – príspevok pokračuje nižšie

• Vauxhall Astra špeciál
Firma vyhlasuje, že súčasťou kúzla bola novo spustená technológia „OnStar“ prepojená technológia vozidla, zatiaľ čo jej umožňuje skončiť ako 4G mobilný webový hotspot, ako aj to, ako aj orgány umožňujú diaľkové vozidlo zavreť.
„Partnerstvo na nákupe automobilov medzi orgánmi, ako aj partnermi v tomto rozsahu nebolo nikdy predtým nevidel,“ uviedol David Wilkin, riaditeľ zdrojov polície West Midlands.
Čo veríte v plánoch spoločnosti Vauxhall? Zanechajte nám komentár nižšie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post