Renault Beautiful Name na návrat nového elektrického SUV

Renault „Renaulution“ je nastavený na to, aby urobil ešte jeden vintage krok vpred so znovuzrodením legendárneho Renault Beautiful MPV, spoločnosť potvrdila.
Krásna MPV, ktorá bola uvedená na trh v roku 1996 ako oveľa viac vhodnejšia verzia Megane, minulý rok zmizla iba zo zoznamov nákladov na náklady Spojeného kráľovstva, pretože kupujúci domácnosti sa obrátili na SUV. Nie je preto prekvapením, že nová krásna sa znovuzrodí ako SUV.

Renault dráždi autá a nákladné auto s vodíkom s vodíkovým motorom

Nový dizajn využije celoelektrickú platformu CMF-EV, ktorá debutovala v novom Megane E-Tech Electric. Zatiaľ čo toto nadchádzajúce auto je konkurentom spoločnosti Volkswagen’s Hatch.
Reklama – krátky článok pokračuje nižšie

Auto odhalenie očakáva, že nová krásna e-tech elektrická elektrina sa uskutoční v predaji v roku 2024. Hovorí sa, že myšlienka škádlila, keď Renault odhalil svoje výsledky 2021, ako aj z dôvodu úplne exponovaného v máji, naznačia nový produkčný model , zobrazené v našich špeciálnych obrázkoch. Manažér Renault Luca De Meo povedal: „Táto myšlienka odhalí budúci produkt. Keď robíme koncepty, chceme ich zmeniť na skutočné autá. “
Keď sa opýtal priamo autom auta Nebudeme robiť ešte jeden MPV; Urobíme oveľa progresívnejší dizajn. “ Dodal, že krásna požiadavka bude ponúknuť „priestor aj rozsah“ nad rámec nadchádzajúceho Megane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Post